SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36855944

GeMaR International s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sliač · od 2008
IČO
36855944
DIČ
2022530246
Sídlo
Kalinčiakova 1023/5, 962 31 Sliač
firmy v okolí

KonateľMgr. Martina Georgievová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

GeMaR International s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Sliač, v registri od 4. 1. 2008. Vo vedení firmy: Martina Georgievová. V roku 2025 mala firma tržby 48 tis. € (−5,7 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1163. z 2 741 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
48 tis. €
Za rok
−6 %
Od 2014
+198 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015−33 %2016−35 %2017+63 %2018−6 %2019+159 %2020+33 %2021+7 %2022−8 %2023+31 %2024+6 %2025−6 %
  • Najlepší rok
    2019, +159 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    7,5 %
    −9,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    33,1 %
    −21,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    21,7 %
    −19,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    34,5 %
    +9,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby48 293 €51 230 €48 303 €36 779 €39 933 €37 400 €28 119 €10 860 €11 540 €7 061 €10 918 €16 201 €—
Výsledok hospodárenia3 614 €8 850 €16 530 €12 143 €15 090 €6 685 €9 937 €−17 224 €−1 505 €140 €2 305 €−4 789 €6 972 €
Aktíva spolu16 677 €21 540 €28 852 €23 301 €38 251 €23 969 €20 521 €4 202 €20 412 €21 167 €21 218 €20 274 €39 728 €
Vlastné imanie10 917 €16 153 €23 833 €19 446 €33 238 €18 149 €11 463 €1 527 €18 751 €20 256 €20 115 €17 810 €22 600 €
Podané30. 3. 202621. 3. 202528. 3. 202429. 3. 202326. 3. 202230. 3. 202119. 3. 202029. 3. 201923. 3. 201827. 3. 201718. 3. 201629. 6. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1163. z 2 741 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2022530246
platiteľ od 11. 7. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kalinčiakova 1023/5, 962 31 Sliač
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 1. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 24518/S
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
0 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
85590 Ostatné vzdelávanie i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Sliač.

Predmet činnosti

22 zapísaných činností

  • poskytovanie verejno-dostupných informácií v rozsahu voľnej živnosti,od 2008
  • kancelárske a administratívne práce vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb,od 2008
  • automatizované spracovanie dát,od 2008
  • grafické práce na PC podľa predlohy,od 2008
  • fotografické práce,od 2008
  • zhotovovanie www stránok a následná aktualizácia,od 2008
  • nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora,od 2008
  • reklamná, propagačná a inzertná činnosť,od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné vzdelávanie i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 85590), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251163. z 2 741
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné vzdelávanie i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 7. 2023Registrácia za platiteľa DPHSK2022530246
  3. 6. 6. 2013Presun sídlaKalinčiakova 1023/5 Sliačpredtým Exnárova 9 Bratislava
  4. 30. 9. 2010Nový spoločníkMgr. Martina Georgievová, podiel 100 %
  5. 4. 1. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné vzdelávanie i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36855944

GeMaR International s. r. o. – tržby 48 tis. € – IČO 36855944