SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36855995

Advokátska kancelária Tomáš Kamenec, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2008
IČO
36855995
DIČ
2022513427
Sídlo
Špitálska 43, 811 08 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMgr. Tomáš Kamenec

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Advokátska kancelária Tomáš Kamenec, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 5. 1. 2008. Vo vedení firmy: Tomáš Kamenec. V roku 2025 mala firma tržby 209 tis. € (−27,5 %) a zisk 79 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať207. z 1 377 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
209 tis. €
Za rok
−28 %
Od 2014
+131 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+8 %2016+13 %2017+9 %2018+32 %2019−3 %2020+1 %2021−14 %2022+8 %2023+17 %2024+71 %2025−28 %
  • Priemerný rast ročne
    +7,9 %
  • Najlepší rok
    2024, +71 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    37,7 %
    −16,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    22,5 %
    −27,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    19,4 %
    −20,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    13,6 %
    −5,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby208 768 €288 103 €168 421 €143 732 €132 521 €154 870 €153 565 €158 657 €120 253 €110 240 €97 531 €90 263 €—
Výsledok hospodárenia78 758 €156 499 €44 312 €28 576 €28 557 €37 719 €42 160 €55 787 €26 453 €29 755 €23 228 €16 809 €33 514 €
Aktíva spolu404 984 €390 211 €448 145 €404 363 €379 287 €361 589 €322 052 €293 677 €206 422 €191 365 €167 731 €169 606 €168 834 €
Vlastné imanie349 745 €314 487 €424 359 €380 045 €351 469 €322 912 €285 193 €243 033 €187 246 €161 793 €132 038 €108 810 €92 002 €
Podané28. 3. 202613. 3. 202527. 3. 202430. 3. 202326. 3. 202228. 5. 202115. 6. 202030. 3. 201930. 3. 201825. 6. 201731. 3. 201629. 6. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
207. z 1 377 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022513427
platiteľ od 1. 2. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Špitálska 43, 811 08 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 1. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 49918/B
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
69100 Právne činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

1 zapísaná činnosť

  • poskytovanie právnych služieb,od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Právne činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 69100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025207. z 1 377
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (právne činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 28. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 8. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMgr. Tomáš Kamenec
  3. 9. 8. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodMgr. Tomáš Kamenec
  4. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMgr. Tomáš Kamenec
  5. 5. 1. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia právne činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36855995

Advokátska kancelária Tomáš Kamenec, s. r. o. – tržby 209 tis. € – IČO 36855995