SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36864323

DREAM CARE OPTIC, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Malacky · od 2009

predtým VIDERE, s.r.o.

IČO
36864323
DIČ
2022865317
Sídlo
Radlinského 2920/23A, 901 01 Malacky
firmy v okolí

KonateľJUDr. Ing. Peter Slávik, PhD.+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DREAM CARE OPTIC, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Malacky, v registri od 11. 8. 2009. Vo vedení firmy: Peter Slávik a MUDr., Kristína Horkovičová, MPH. V roku 2025 mala firma tržby 632 tis. € (+132,0 %) a zisk 204 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať147. z 2 515 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
632 tis. €
Za rok
+132 %
Od 2013
+1232 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2013—2015−1 %2016−7 %2017+4 %2018+3 %2019+33 %2020+52 %2021−13 %2022+23 %2023+62 %2024+68 %2025+132 %
  • Najlepší rok
    2025, +132 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    32,3 %
    −19,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    61,5 %
    −28,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    40,2 %
    −29,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    34,6 %
    +12,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby631 586 €272 223 €161 977 €100 242 €81 459 €93 583 €61 655 €46 485 €44 943 €43 244 €46 707 €—47 412 €
Výsledok hospodárenia204 195 €141 965 €33 470 €−15 386 €−12 565 €11 584 €−9 043 €1 957 €7 393 €−2 888 €282 €−848 €2 326 €
Aktíva spolu507 973 €203 979 €80 290 €38 456 €37 871 €38 700 €22 144 €13 327 €10 065 €3 247 €5 868 €6 213 €8 085 €
Vlastné imanie332 118 €158 117 €16 152 €−17 318 €−1 933 €10 632 €−1 051 €7 993 €6 036 €−1 357 €1 531 €1 249 €2 097 €
Podané15. 5. 202611. 6. 20251. 7. 202419. 2. 202328. 6. 202230. 6. 202129. 10. 20208. 6. 201916. 3. 201822. 3. 20179. 3. 201611. 3. 201519. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
147. z 2 515 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
54 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022865317
platiteľ od 2. 5. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Radlinského 2920/23A, 901 01 Malacky
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 8. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 193883/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86220 Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
VIDERE, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Malacky.

Prepojené firmy

Vlastní 1 firmu, ďalších 4 cez osoby

Firmy, kde je spoločníkom alebo zakladateľom

Firmy prepojené cez osoby

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 4 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

3 zapísané činnosti

  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia v ambulancii v kategórii lekár v špecializačnom odbore oftalmológiaod 2009
  • Očná optikaod 2019
  • Dohľad nad pracovnými podmienkamiod 2024
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
43 zmlúv
posledná 31. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—7. 10. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 4. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 9. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—19. 4. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025147. z 2 515
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti špeciálnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 15. 5. 2026 · 12 záznamov

  1. 15. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 11. 2025Presun sídlaRadlinského 2920/23A Malackypredtým Hlavná 50 Šamorín
  3. 9. 10. 2024Zápis konečného užívateľa výhodJUDr. Ing. Peter Slávik PhD.
  4. 9. 10. 2024Zápis konečného užívateľa výhodMUDr. PhDr. Kristína Horkovičová MPH, PhD.
  5. 7. 7. 2023Zmena obchodného menaDREAM CARE OPTIC, s.r.o.predtým VIDERE, s.r.o.
  6. 7. 7. 2023Presun sídlaHlavná 50 Šamorínpredtým Školská 984/37 Šamorín
  7. 7. 7. 2023Nový spoločníkMUDr., PhDr. Kristína Horkovičová, MPH, PhD., podiel 50 %
  8. 7. 7. 2023Nový spoločníkJUDr. Ing. Peter Slávik, PhD., podiel 50 %
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti špeciálnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36864323

DREAM CARE OPTIC, s.r.o. – tržby 632 tis. € – IČO 36864323