SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36864706

KPRHT 10, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2009
IČO
36864706
DIČ
2022890507
Sídlo
Dvořákovo nábrežie 10, 811 02 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMgr. Paula Mularčíková

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KPRHT 10, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 29. 9. 2009. Vo vedení firmy: Paula Mularčíková. V roku 2025 mala firma tržby 374 tis. € (+2,7 %) a stratu 229 tis. €.

3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
374 tis. €
Za rok
+3 %
Od 2014
+77 %
0200 tis.400 tis.2014—2015−24 %2016−16 %2017+108 %2018−1 %2019+30 %2020−37 %2021−21 %2022+70 %2023+4 %2024+15 %2025+3 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,3 %
  • Najlepší rok
    2017, +108 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -61,2 %
    +24,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -5,2 %
    +1,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    136,5 %
    +7,2 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby374 043 €364 196 €316 950 €303 785 €178 682 €226 261 €358 762 €276 434 €277 948 €133 570 €159 684 €211 124 €—
Výsledok hospodárenia−228 897 €−312 168 €−376 829 €−178 038 €−322 929 €−281 852 €−81 528 €−290 587 €−296 065 €−487 697 €−450 341 €−424 258 €−504 320 €
Aktíva spolu4 379 783 €4 676 194 €5 522 127 €5 499 597 €5 744 709 €6 161 621 €6 462 581 €6 622 311 €6 956 348 €7 448 062 €6 078 419 €7 489 261 €7 779 508 €
Vlastné imanie−1 600 562 €−1 371 665 €−1 059 497 €−682 667 €−504 629 €−181 700 €100 152 €181 680 €472 266 €768 331 €−1 043 972 €−593 631 €−169 373 €
Podané31. 3. 202631. 3. 202528. 3. 202420. 3. 202322. 3. 202224. 3. 202131. 3. 20201. 4. 20193. 4. 201831. 3. 201731. 3. 201631. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1009. z 6 448 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022890507
platiteľ od 25. 10. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Dvořákovo nábrežie 10, 811 02 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 9. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 60532/B
Základné imanie
720 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
68200 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

1 zapísaná činnosť

  • prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov bez poskytovania iných ako základných služieb spojených s prenájmom,od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251009. z 6 448
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

58 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 58.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 7. 2018Nový člen vedeniaMgr. Paula Mularčíková, konateľ
  3. 30. 3. 2017Presun sídlaDvořákovo nábrežie 10 Bratislavapredtým Dvořákovo nábrežie 8 Bratislava
  4. 25. 11. 2011Presun sídlaDvořákovo nábrežie 8 Bratislavapredtým Lamačská cesta 3 Bratislava
  5. 13. 11. 2010Nový spoločníkRezidencia BÁRDOŠOVA, a.s., podiel 100 %
  6. 29. 9. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36864706

KPRHT 10, s.r.o. – tržby 374 tis. € – IČO 36864706