SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36865770

SLOSIKO s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2009
IČO
36865770
DIČ
2022926367
Sídlo
Galvaniho 16/B, 821 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Jaroslava Valová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SLOSIKO s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 1. 12. 2009. Vo vedení firmy: Jaroslava Valová a Jan Dvořák. V roku 2025 mala firma tržby 3,2 mil. € (+2,3 %) a zisk 566 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať130. z 6 448 v odvetví
2/2

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/2 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
3,2 mil. €
Za rok
+2 %
Od 2014
+438 %
02 mil.4 mil.2014—2015+40 %2016+9 %2017−1 %2018+7 %2019+17 %2020+20 %2021−8 %2022+33 %2023+72 %2024+11 %2025+2 %
  • Priemerný rast ročne
    +16,5 %
  • Najlepší rok
    2023, +72 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    17,8 %
    +1,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    9,5 %
    −0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,0 %
    +0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    79,2 %
    −2,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby3 181 379 €3 109 512 €2 807 744 €1 629 501 €1 224 684 €1 330 867 €1 110 130 €948 348 €885 318 €898 328 €826 746 €591 600 €—
Výsledok hospodárenia565 565 €516 275 €558 764 €268 897 €57 033 €89 138 €70 607 €175 395 €219 956 €204 699 €194 576 €81 083 €60 762 €
Aktíva spolu28 478 733 €29 444 946 €30 252 815 €29 352 999 €15 553 241 €15 732 797 €14 297 837 €11 331 680 €7 365 460 €6 729 956 €6 200 520 €5 809 751 €4 341 311 €
Vlastné imanie5 936 308 €5 370 744 €4 854 469 €4 295 704 €4 026 808 €3 969 776 €880 637 €810 030 €634 635 €414 679 €209 979 €15 403 €−51 060 €
Podané26. 3. 202626. 3. 20252. 4. 202431. 3. 202324. 3. 202228. 6. 202126. 3. 202024. 4. 201929. 3. 201821. 3. 201711. 3. 201619. 3. 201520. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
130. z 6 448 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022926367
platiteľ od 1. 1. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Galvaniho 16/B, 821 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 12. 2009
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 61680/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
68200 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Záložné práva

1 záznam v Notárskom centrálnom registri

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

2 zapísané činnosti

  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním len základných služieb spojených s prenájmom,od 2009
  • nákup a predaj nehnuteľností,od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 18. 3. 2025

Posledné zmluvy

  • Mesto PrešovZmluva o uzavretí budúcej zmluvy o zriadení vecného bremena č. 90/2024—18. 3. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025130. z 6 448
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 26. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 4. 2022Záložné právoveriteľ: Slovenská sporiteľňa
  3. 20. 5. 2011Presun sídlaGalvaniho 16/B Bratislavapredtým Porubského 2 Bratislava
  4. 1. 12. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36865770

SLOSIKO s. r. o. – tržby 3,2 mil. € – IČO 36865770