SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36867110

VILO s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2010

predtým Dezerice4 s. r. o.

IČO
36867110
DIČ
2022985800
Sídlo
Kazanská 11297/44, 821 06 Bratislava – Podunajské Biskupice
firmy v okolí

KonateľViliam Rozboril

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

VILO s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Podunajské Biskupice, v registri od 26. 2. 2010. Vo vedení firmy: Viliam Rozboril. V roku 2025 mala firma tržby 104 tis. € (+104,8 %) a zisk 16 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať193. z 1 127 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
104 tis. €
Za rok
+105 %
Od 2014
−41 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+68 %2016−47 %2017−13 %2018+15 %2019+49 %2020−15 %2021+15 %2022−74 %2023+0 %2024−15 %2025+105 %
  • Priemerný rast ročne
    −4,7 %
  • Najlepší rok
    2025, +105 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    15,3 %
    +9,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    12,6 %
    +10,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,5 %
    +4,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    56,0 %
    −18,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby104 447 €51 000 €60 000 €60 000 €228 188 €198 833 €233 000 €156 000 €135 100 €155 900 €296 917 €177 000 €—
Výsledok hospodárenia15 999 €2 993 €−6 026 €11 088 €26 776 €1 998 €−4 808 €2 739 €−5 383 €6 535 €43 361 €32 924 €—
Aktíva spolu289 066 €456 242 €397 387 €411 664 €375 390 €167 428 €127 903 €286 730 €201 147 €171 364 €237 309 €112 263 €5 000 €
Vlastné imanie127 264 €116 265 €113 821 €121 627 €111 920 €85 216 €83 218 €86 171 €82 437 €87 820 €81 285 €37 924 €5 000 €
Podané30. 6. 202631. 3. 20251. 7. 202430. 6. 202330. 6. 202230. 6. 202130. 6. 20211. 7. 20193. 7. 201830. 6. 201719. 12. 201630. 6. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
193. z 1 127 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
3 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022985800
platiteľ od 12. 12. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kazanská 11297/44, 821 06 Bratislava – Podunajské Biskupice
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 2. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 63470/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
90020 Podporné činnosti súvisiace so scénickým umením
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Dezerice4 s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Podunajské Biskupice.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • public relations - poradenská činnosť v oblasti styku s verejnosťou,od 2014
  • služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov,od 2014
  • reklamné a marketingové služby,od 2014
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2014
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2014
  • vydavateľská činnosť,od 2014
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2014
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Podporné činnosti súvisiace so scénickým umením — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 90020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025193. z 1 127
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (podporné činnosti súvisiace so scénickým umením).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

18 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 18.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 4. 2025Presun sídlaKazanská 11297/44 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupicepredtým Laurinská 2 Bratislava
  3. 12. 12. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2022985800
  4. 1. 7. 2014Zmena obchodného menaVILO s. r. o.predtým Dezerice4 s. r. o.
  5. 1. 7. 2014Presun sídlaLaurinská 2 Bratislavapredtým Zátišie 10 Bratislava
  6. 1. 7. 2014Nový spoločníkViliam Rozboril, podiel 100 %
  7. 11. 4. 2014Nový člen vedeniaViliam Rozboril, konateľ
  8. 26. 2. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia podporné činnosti súvisiace so scénickým umením s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36867110

VILO s. r. o. – tržby 104 tis. € – IČO 36867110