SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36867322

EMU elektro s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · od 2010

predtým PERFECTIO, s.r.o.

IČO
36867322
DIČ
2023010836
Sídlo
Nám. SNP 15, 974 01 Banská Bystrica
firmy v okolí

KonateľMarcel Mečiar

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EMU elektro s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, v registri od 16. 3. 2010. Vo vedení firmy: Marcel Mečiar. V roku 2025 mala firma tržby 2,4 mil. € (+63,6 %) a zisk 42 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať67. z 2 869 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2,4 mil. €
Za rok
+64 %
Od 2013
+3992 %
01 mil.2 mil.3 mil.2013—2014−82 %2015×5,32016×25,92017−5 %2018+2 %2019+19 %2020−31 %2021+17 %2022+3 %2023+11 %2024−3 %2025+64 %
  • Priemerný rast ročne
    +36,2 %
  • Najlepší rok
    2016, ×25,9

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,7 %
    −0,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    8,7 %
    +1,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,9 %
    +0,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    43,8 %
    −0,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby2 415 349 €1 476 243 €1 525 819 €1 380 830 €1 338 521 €1 140 119 €1 656 851 €1 397 093 €1 363 798 €1 432 208 €55 370 €10 384 €59 027 €
Výsledok hospodárenia42 134 €27 488 €13 321 €3 667 €7 231 €349 €4 527 €15 233 €−14 276 €4 037 €−7 949 €−8 468 €1 570 €
Aktíva spolu858 140 €650 953 €590 310 €614 671 €722 850 €699 293 €883 368 €888 405 €872 908 €1 008 418 €86 377 €11 612 €21 593 €
Vlastné imanie482 241 €360 108 €332 620 €319 299 €315 632 €308 401 €308 052 €303 525 €188 292 €204 988 €951 €8 900 €17 368 €
Podané26. 6. 202630. 6. 202528. 6. 202430. 6. 202330. 6. 202229. 6. 202130. 6. 20201. 7. 20192. 7. 201828. 3. 201730. 6. 201622. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
67. z 2 869 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
11 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023010836
platiteľ od 5. 3. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Nám. SNP 15, 974 01 Banská Bystrica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 3. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 30441/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43210 Elektrická inštalácia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
PERFECTIO, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Bystrica.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov s poskytovaním len základných služieb spojených s prenájmomod 2010
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2011
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2011
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2011
  • oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 2016
  • inžinierska činnosť, príprava a vypracovanie technických návrhov, grafické a kresličské práceod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Elektrická inštalácia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
6 zmlúv
spolu 15 tis. € · posledná 25. 8. 2025

Posledné zmluvy

  • Slovenská inovačná a energetická agentúra*Zmluva o poskytnutí prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti15 tis. €25. 8. 2025
  • Oravská vodárenská spoločnosť, a.s. alebo v skratke OVS, a.s.Kúpna zmluva1 €7. 11. 2024
  • TEHOS, s.r.o.Zmluva o dielo č. 2024/3—27. 5. 2024
  • TEHOS, s.r.o.Zmluva o dielo č. 2024/4—27. 5. 2024
  • TEHOS, s.r.o.Zmluva o dielo č. 2024/5—27. 5. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202567. z 2 869
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (elektrická inštalácia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

8 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 9 záznamov

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 4. 2023Zápis konečného užívateľa výhodMarcel Mečiar
  3. 27. 7. 2022Nový spoločníkMarcel Mečiar, podiel 100 %
  4. 19. 8. 2016Presun sídlaNám. SNP 15 Banská Bystricapredtým Lániky 957/11 Dolný Kubín
  5. 20. 8. 2015Zmena obchodného menaEMU elektro s.r.o.predtým PERFECTIO, s.r.o.
  6. 20. 8. 2015Presun sídlaLániky 957/11 Dolný Kubínpredtým Nám. SNP 15 Banská Bystrica
  7. 30. 7. 2015Nový člen vedeniaMarcel Mečiar, konateľ
  8. 5. 3. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023010836
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia elektrická inštalácia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36867322

EMU elektro s.r.o. – tržby 2,4 mil. € – IČO 36867322