SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36868795

Rehabilitácia Rajec s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2010
IČO
36868795
DIČ
2023060336
Sídlo
Borová 24, 010 07 Žilina
firmy v okolí

KonateľMUDr. Zuzana Tomášová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Rehabilitácia Rajec s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 30. 6. 2010. Vo vedení firmy: Zuzana Tomášová a Katarína Šenkárová. V roku 2025 mala firma tržby 289 tis. € (+0,9 %) a zisk 64 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať518. z 2 515 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
289 tis. €
Za rok
+1 %
Od 2013
+254 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014+10 %2015−6 %2016+5 %2017+1 %2018−1 %2019+20 %2020−1 %2021+27 %2022+46 %2023+28 %2024+13 %2025+1 %
  • Priemerný rast ročne
    +11,1 %
  • Najlepší rok
    2022, +46 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    22,1 %
    −4,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    21,4 %
    −10,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    20,4 %
    −9,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    4,6 %
    −2,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby289 488 €286 958 €253 381 €197 212 €134 824 €105 997 €106 772 €89 030 €89 754 €89 200 €84 963 €90 107 €81 830 €
Výsledok hospodárenia63 933 €75 758 €72 030 €40 574 €14 836 €2 885 €9 375 €7 855 €2 590 €−2 916 €−2 604 €2 719 €8 041 €
Aktíva spolu313 085 €253 598 €187 019 €116 489 €77 910 €60 416 €37 376 €25 384 €17 186 €19 499 €20 203 €19 949 €26 889 €
Vlastné imanie298 608 €234 675 €158 917 €86 887 €46 314 €31 478 €28 593 €19 218 €11 363 €8 772 €9 689 €12 293 €11 000 €
Podané22. 6. 202623. 6. 202523. 6. 202424. 6. 202324. 6. 202224. 6. 202126. 6. 202024. 6. 201927. 6. 201821. 6. 201721. 6. 201627. 5. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
518. z 2 515 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
17 tis. €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Borová 24, 010 07 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 6. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 53181/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86220 Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - ambulancie špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti a zariadení spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek v zdravotníckom povolaní lekár, študijnom odbore všeobecné lekárstvo a v špecializačnom odbore fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitáciaod 2010
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2010
  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2010
  • prenájom hnuteľných vecíod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
41 zmlúv
posledná 15. 7. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—15. 7. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—20. 5. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025518. z 2 515
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti špeciálnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 22. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 22. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 11. 2025Zápis konečného užívateľa výhodKatarína Šenkárová
  3. 28. 11. 2025Zápis konečného užívateľa výhodMUDr. Zuzana Tomášová
  4. 2. 3. 2011Presun sídlaBorová 24 Žilinapredtým Daniela Dlabača 772/27 Žilina
  5. 2. 3. 2011Nový spoločníkMUDr. Zuzana Tomášová, podiel 50 %
  6. 2. 3. 2011Nový spoločníkKatarína Šenkárová, podiel 50 %
  7. 31. 1. 2011Nový člen vedeniaKatarína Šenkárová, konateľ
  8. 30. 6. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti špeciálnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36868795

Rehabilitácia Rajec s.r.o. – tržby 289 tis. € – IČO 36868795