SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36869848

RUBY Project Management SK s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2010

predtým PM Group Slovakia, s. r. o.

IČO
36869848
DIČ
2023132837
Sídlo
Ivánska cesta 30/B, 821 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Petr Strejček+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RUBY Project Management SK s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 21. 10. 2010. Vo vedení firmy: Petr Strejček a Roman Zámečník. V roku 2025 mala firma tržby 16 tis. € (−18,7 %) a stratu 210 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať5090. z 6 446 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
16 tis. €
Za rok
−19 %
Od 2013
−98 %
01 mil.2 mil.3 mil.2013—2014+97 %2015−5 %2019−33 %2020−47 %2021−94 %2022+227 %2023−73 %2024−47 %2025−19 %
  • Priemerný rast ročne
    −29,4 %
  • Najlepší rok
    2022, +227 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -1,3 %
    −2,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -1,1 %
    −2,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,4 %
    −1,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    62,0 %
    +3,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby15 681 €19 279 €36 298 €133 201 €40 738 €679 893 €1 271 350 €———1 897 421 €2 006 659 €1 017 253 €
Výsledok hospodárenia−210 €278 €0 €8 124 €6 264 €168 801 €247 857 €125 158 €−150 456 €−542 565 €14 488 €55 779 €2 544 €
Aktíva spolu49 566 €45 570 €39 138 €114 313 €92 550 €168 652 €310 882 €685 465 €705 766 €556 713 €747 591 €887 291 €529 832 €
Vlastné imanie18 837 €19 047 €18 770 €61 780 €53 656 €107 393 €−61 408 €−749 266 €−874 424 €−723 966 €−181 401 €−195 889 €−251 668 €
Podané19. 3. 202630. 3. 202528. 3. 202431. 3. 202328. 3. 202229. 3. 202129. 6. 20201. 4. 201929. 3. 201823. 3. 201731. 3. 201630. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
5090. z 6 446 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2023132837
platiteľ od 3. 1. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ivánska cesta 30/B, 821 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 10. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 68185/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
68200 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
PM Group Slovakia, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností · 2 ukončené činnosti

  • prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2010
  • projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení,od 2010
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2010
  • poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20255090. z 6 446
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

18 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 18.

História zmien

Posledná zmena 19. 3. 2026 · 8 záznamov

  1. 19. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 4. 2020Zmena obchodného menaRUBY Project Management SK s.r.o.predtým PM Group Slovakia, s. r. o.
  3. 8. 3. 2020Nový spoločníkIng. Roman Zámečník, podiel 60 %
  4. 8. 3. 2020Nový spoločníkIng. Petr Strejček, podiel 40 %
  5. 19. 12. 2019Nový člen vedeniaIng. Petr Strejček, konateľ
  6. 19. 12. 2019Nový člen vedeniaIng. Roman Zámečník, konateľ
  7. 3. 1. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2023132837
  8. 21. 10. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36869848

RUBY Project Management SK s.r.o. – tržby 16 tis. € – IČO 36869848