V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
Domov dôchodcov a domov sociálnych služieb BUKOVEC je rozpočtová organizácia so sídlom v obci Sebedín-Bečov, v registri od 1. 12. 2001 do 31. 12. 2023.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- DPH · Nie je platiteľom DPHFinančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
- Zmluvy so štátom · 4 zmluvy za 59 €Centrálny register zmlúv
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
10 rokov z účtovných závierok
- Priemerný rast ročne−9,5 %
- Najlepší rok2018, −4 %
Ukazovatele 2022
- Zadlženosť0,0 %+0,0 p. b. za rokPodiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
| 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aktíva spolu | 480 446 € | 562 646 € | 650 414 € | 723 459 € | 804 844 € | 834 550 € | 919 686 € | 1 010 071 € | 1 101 659 € | 1 179 132 € |
| Vlastné imanie | 480 446 € | 562 646 € | 650 414 € | 723 459 € | 804 844 € | 834 550 € | 919 686 € | 1 010 071 € | 1 101 659 € | 1 179 132 € |
| Podané | 14. 4. 2023 | 25. 3. 2022 | 30. 4. 2021 | 12. 5. 2020 | 26. 3. 2019 | 27. 4. 2018 | 21. 4. 2017 | 7. 3. 2016 | 23. 3. 2015 | 13. 5. 2014 |
Vlastníci a vedenie
Obchodný register SR
V registri nie sú uvedené osoby vo vedení ani spoločníci.
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Právna forma
- Rozpočtová organizácia
- Vznik a zánik
- 1. 12. 2001 – 31. 12. 2023
- 22 rokov činnosti
- Zápis v registri
- Osobitný právny predpis, ktorým sa zriaďuje orgán verejnej moci alebo verejnoprávna organizácia
- Štatistický úrad Slovenskej republiky · č. 213/2024
- Hlavná činnosť
- 87300 Starostlivosť o staršie osoby a osoby so zdravotným postihnutím v pobytových zariadeniach
- Miestna samospráva
- firmy v odvetví
Predmet činnosti
1 ukončená činnosť
- Starostlivosť o staršie osoby a osoby so zdravotným postihnutím v pobytových zariadeniach2001 – 2023
Verejné peniaze
Centrálny register zmlúv a eurofondy
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 87300), podobné tržby
História zmien
Posledná zmena 31. 12. 2023 · 3 záznamy
- 31. 12. 2023Zánik
- 14. 4. 2023Podaná účtovná závierkaza rok 2022
- 1. 12. 2001Vznik firmyRozpočtová organizácia
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 14. 4. 2023
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/37827464