V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
Základná škola, Zbehy 661 je rozpočtová organizácia so sídlom v obci Zbehy, v registri od 1. 1. 1991 do 31. 8. 2024.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- DPH · Nie je platiteľom DPHFinančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
- Zmluvy so štátom · 12 zmlúv za 199 tis. €Centrálny register zmlúv
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
12 rokov z účtovných závierok
- Priemerný rast ročne+0,2 %
- Najlepší rok2024, +37 %
Ukazovatele 2024
- Zadlženosť0,0 %+0,0 p. b. za rokPodiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aktíva spolu | 539 933 € | 394 408 € | 353 173 € | 375 826 € | 394 993 € | 400 074 € | 399 158 € | 417 819 € | 426 889 € | 434 930 € | 446 527 € | 527 532 € |
| Vlastné imanie | 539 933 € | 394 408 € | 353 173 € | 375 826 € | 394 993 € | 400 074 € | 399 158 € | 417 819 € | 426 889 € | 434 930 € | 446 527 € | 527 532 € |
| Podané | 30. 9. 2024 | 27. 3. 2024 | 29. 3. 2023 | 29. 3. 2022 | 29. 3. 2021 | 30. 3. 2020 | 28. 3. 2019 | 29. 3. 2018 | 30. 3. 2017 | 30. 3. 2016 | 30. 3. 2015 | — |
Vlastníci a vedenie
Obchodný register SR
V registri nie sú uvedené osoby vo vedení ani spoločníci.
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Právna forma
- Rozpočtová organizácia
- Vznik a zánik
- 1. 1. 1991 – 31. 8. 2024
- 33 rokov činnosti
- Zápis v registri
- Register škôl regionálneho školstva
- Ministerstvo školstva, vedy, výskumu, vývoja a mládeže SR · č. 2024/10708:4-C2101 zo dňa 19.04.2024
Predmet činnosti
1 ukončená činnosť
- Základné školstvo1991 – 2024
Verejné peniaze
Centrálny register zmlúv a eurofondy
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 85200), podobné tržby
História zmien
Posledná zmena 30. 9. 2024 · 3 záznamy
- 30. 9. 2024Podaná účtovná závierkaza rok 2024
- 31. 8. 2024Zánik
- 1. 1. 1991Vznik firmyRozpočtová organizácia
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 30. 9. 2024
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/37865358