V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
Špeciálna základná škola - Speciális Alapiskola, Pomlejská cesta 1, Šamorín je rozpočtová organizácia so sídlom v obci Šamorín, v registri od 1. 9. 2011.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- DPH · Nie je platiteľom DPHFinančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
- Zmluvy so štátom · 6 zmlúv za 2 tis. €Centrálny register zmlúv
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
13 rokov z účtovných závierok
- Najlepší rok2024, +100 %
Ukazovatele 2025
- Zadlženosť0,0 %+0,0 p. b. za rokPodiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aktíva spolu | 147 693 € | 147 387 € | 73 803 € | 69 353 € | 64 576 € | 52 068 € | 43 474 € | 40 950 € | 39 365 € | 40 311 € | 40 983 € | 43 881 € | 48 288 € |
| Vlastné imanie | 147 693 € | 147 387 € | 73 803 € | 69 353 € | 64 576 € | 52 068 € | 43 474 € | 40 950 € | 39 365 € | 40 311 € | 40 983 € | 43 881 € | 48 288 € |
| Podané | 26. 3. 2026 | 27. 3. 2025 | 18. 4. 2024 | 17. 4. 2023 | 27. 4. 2022 | 21. 4. 2021 | 23. 4. 2020 | 11. 4. 2019 | 24. 4. 2018 | 30. 3. 2017 | 21. 4. 2016 | 27. 4. 2015 | 16. 4. 2014 |
Vlastníci a vedenie
Obchodný register SR
V registri nie sú uvedené osoby vo vedení ani spoločníci.
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Právna forma
- Rozpočtová organizácia
- Deň vzniku
- 1. 9. 2011
- 15 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Register škôl regionálneho školstva
- Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže SR · č. 100001822
- Veľkosť
- 25 – 49 zamestnancov
- podľa Štatistického úradu SR
Predmet činnosti
1 zapísaná činnosť
- Základné školstvood 2011
Verejné peniaze
Centrálny register zmlúv a eurofondy
Posledné zmluvy
- Mesto ŠamorínZmluva č.9/2024/ŠÚ o poskytnutí finačného príspevku - dotacie z rozpočtu Mesta Šamorín v roku 2024120 €11. 6. 2024
História zmien
Posledná zmena 26. 3. 2026 · 2 záznamy
- 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 1. 9. 2011Vznik firmyRozpočtová organizácia
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 26. 3. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/42286280