SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/42316804

Pozemkové spoločenstvo URBÁR Sliač-Rybáre

AktívnaPozemkové spoločenstvo · Sliač · od 2014
IČO
42316804
DIČ
2024162822
Sídlo
Kollárova 5, 962 31 Sliač
firmy v okolí
Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Pozemkové spoločenstvo URBÁR Sliač-Rybáre je pozemkové spoločenstvo so sídlom v obci Sliač, v registri od 31. 1. 2014. V roku 2025 mala firma tržby 13 tis. € (+3,4 %) a zisk 11 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1095. z 1 955 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

  • Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamu
    Register konaní a Obchodný vestník
  • Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZP
    Sociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
  • DPH · Nie je platiteľom DPH
    Finančná správa SR
  • Záložné práva · Bez záznamu
    Notársky centrálny register
Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

4 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
13 tis. €
Za rok
+3 %
Od 2022
+19 %
05 tis.10 tis.15 tis.2022—2023−1 %2024+16 %2025+3 %
  • Najlepší rok
    2024, +16 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    86,4 %
    +3,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    100,0 %
    +0,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    40,0 %
    +5,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    60,0 %
    −5,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022
Tržby12 583 €12 175 €10 457 €10 547 €
Výsledok hospodárenia10 874 €10 106 €7 707 €7 459 €
Aktíva spolu27 193 €29 620 €19 098 €24 500 €
Vlastné imanie10 874 €10 106 €7 707 €7 459 €
Podané8. 3. 202628. 6. 202528. 3. 202425. 3. 2023
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1095. z 1 955 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 4 roky čísel do Excelu.

Vlastníci a vedenie

Obchodný register SR

V registri nie sú uvedené osoby vo vedení ani spoločníci.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kollárova 5, 962 31 Sliač
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Pozemkové spoločenstvo
Deň vzniku
31. 1. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Register pozemkových spoločenstiev
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR · č. R-0026/ZV
Hlavná činnosť
2100 Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Sliač.

Predmet činnosti

1 zapísaná činnosť

  • Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctveod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 2100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251095. z 1 955
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 8. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 8. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 4. 2023Presun sídlaKollárova 5 Sliačpredtým Mlynská 12 Sliač
  3. 31. 1. 2014Vznik firmyPozemkové spoločenstvo
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/42316804

Pozemkové spoločenstvo URBÁR Sliač-Rybáre – tržby 13 tis. € – IČO 42316804