SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/42372798

Urbárska obec Orlové pozemkové spoločenstvo

AktívnaPozemkové spoločenstvo · Považská Bystrica · od 2014
IČO
42372798
DIČ
2024102729
Sídlo
Orlové 218, 017 01 Považská Bystrica
firmy v okolí
Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Urbárska obec Orlové pozemkové spoločenstvo je pozemkové spoločenstvo so sídlom v obci Považská Bystrica, v registri od 18. 3. 2014. V roku 2025 mala firma tržby 19 tis. € a zisk 10 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať890. z 1 955 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

  • Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamu
    Register konaní a Obchodný vestník
  • Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZP
    Sociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
  • DPH · Nie je platiteľom DPH
    Finančná správa SR
  • Záložné práva · Bez záznamu
    Notársky centrálny register
  • Zmluvy so štátom · 2 zmluvy
    Centrálny register zmlúv
Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

4 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
19 tis. €
Za rok
×6,5
Od 2022
−19 %
010 tis.20 tis.30 tis.2022—2023−74 %2024−52 %2025×6,5
  • Najlepší rok
    2025, ×6,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    49,8 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    51,1 %
    +61,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    45,5 %
    +55,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    10,9 %
    +3,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022
Tržby19 380 €2 984 €6 203 €23 844 €
Výsledok hospodárenia9 646 €−2 245 €−571 €12 189 €
Aktíva spolu21 177 €22 957 €24 978 €37 589 €
Vlastné imanie18 866 €21 229 €−571 €12 189 €
Podané22. 3. 202627. 3. 202524. 3. 202430. 3. 2023
Nesedí číslo alebo chýba rok?
890. z 1 955 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 4 roky čísel do Excelu.

Vlastníci a vedenie

Obchodný register SR

V registri nie sú uvedené osoby vo vedení ani spoločníci.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Orlové 218, 017 01 Považská Bystrica
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Pozemkové spoločenstvo
Deň vzniku
18. 3. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Register pozemkových spoločenstiev
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR · č. R-57/306
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
2100 Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Považská Bystrica.

Predmet činnosti

1 zapísaná činnosť

  • Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctveod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 21. 9. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 2100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025890. z 1 955
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 22. 3. 2026 · 2 záznamy

  1. 22. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 3. 2014Vznik firmyPozemkové spoločenstvo
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/42372798

Urbárska obec Orlové pozemkové spoločenstvo – tržby 19 tis. € – IČO 42372798