SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43770754

Štrkopiesky GALANTA s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Váhovce · od 2007
IČO
43770754
DIČ
2022485861
Sídlo
925 62 Váhovce
firmy v okolí

KonateľIgor Javorka

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Štrkopiesky GALANTA s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Váhovce, v registri od 23. 10. 2007. Vo vedení firmy: Igor Javorka. V roku 2025 mala firma tržby 70 tis. € (+61,5 %) a zisk 20 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať382. z 485 v odvetví
1/3

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 1/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
70 tis. €
Za rok
+61 %
Od 2014
−76 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015−57 %2016−8 %2017+50 %2018−40 %2019−22 %2020−15 %2021−22 %2022−40 %2023+147 %2024−45 %2025+61 %
  • Priemerný rast ročne
    −12,1 %
  • Najlepší rok
    2023, +147 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    28,7 %
    +107,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    54,1 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    26,8 %
    +69,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    50,4 %
    −58,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby70 204 €43 481 €79 365 €32 119 €53 614 €68 637 €80 354 €103 013 €172 112 €114 512 €125 007 €289 174 €
Výsledok hospodárenia20 115 €−34 046 €−19 826 €−49 797 €−56 029 €−40 865 €−46 803 €−90 734 €1 609 €−28 975 €−85 654 €21 245 €
Aktíva spolu75 021 €79 826 €89 847 €102 189 €132 244 €159 203 €173 790 €132 245 €137 075 €89 227 €95 861 €161 564 €
Vlastné imanie37 194 €−6 843 €7 864 €−21 798 €−27 613 €−12 449 €−18 387 €−62 238 €28 497 €−85 425 €−56 450 €29 204 €
Podané27. 4. 20264. 4. 202520. 3. 202419. 5. 202325. 3. 202229. 4. 202125. 6. 20204. 6. 20191. 6. 201826. 5. 201720. 5. 201626. 5. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
382. z 485 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022485861
platiteľ od 19. 5. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
925 62 Váhovce
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 10. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 20858/T
Základné imanie
13 276 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46730 Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Váhovce.

Záložné práva

1 záznam v Notárskom centrálnom registri

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5t vrátane prípojného vozidlaod 2007
  • betonárske práce ( prístupové cesty, chodníky, spevnené plochy - ukladanie hotových betónových dielcov )od 2007
  • demolácie, búracie práce, príprava staveniska, terénne úpravyod 2007
  • reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnostiod 2007
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnostiod 2007
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 14. 2. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46730), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025382. z 485
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 4. 2026 · 10 záznamov

  1. 27. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 12. 2020Nový spoločníkIgor Javorka, podiel 100 %
  3. 15. 3. 2018Presun sídla558 Váhovcepredtým Majakovského 393/3 Galanta
  4. 25. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIgor Javorka
  5. 25. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMichaela Javorková
  6. 25. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodVeronika Javorková
  7. 9. 3. 2016Nový člen vedeniaIgor Javorka, konateľ
  8. 19. 5. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2022485861
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43770754

Štrkopiesky GALANTA s.r.o. – tržby 70 tis. € – IČO 43770754