SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43774016

Rudohradský s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2007

predtým a:rch rudohradsky chaban, s.r.o.

IČO
43774016
DIČ
2022493253
Sídlo
Drotárska cesta 68, 811 02 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľIng. Marek Rudohradský+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Rudohradský s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 15. 11. 2007. Vo vedení firmy: Marek Rudohradský a Martina Rudohradská. V roku 2025 mala firma tržby 712 tis. € (−6,2 %) a zisk 105 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať64. z 1 431 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
712 tis. €
Za rok
−6 %
0500 tis.1 mil.2013—2014×62,52015+93 %2016+33 %2017+84 %2018−42 %2019+87 %2020−36 %2021+44 %2022−10 %2023+11 %2024−11 %2025−6 %
  • Najlepší rok
    2014, ×62,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    14,7 %
    −5,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    29,7 %
    −30,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    10,2 %
    −4,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    65,7 %
    −10,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby711 642 €758 345 €849 129 €763 391 €846 662 €587 446 €920 655 €491 524 €850 953 €461 429 €347 317 €180 306 €2 883 €
Výsledok hospodárenia104 762 €150 331 €90 192 €76 115 €3 681 €3 689 €−9 022 €2 909 €2 857 €10 596 €11 870 €2 345 €−63 357 €
Aktíva spolu1 028 402 €1 022 826 €990 392 €768 787 €576 856 €493 321 €410 355 €399 985 €447 135 €227 618 €102 722 €127 956 €128 694 €
Vlastné imanie352 587 €247 825 €204 727 €114 535 €38 419 €34 738 €31 048 €40 070 €37 162 €34 304 €72 429 €60 559 €58 214 €
Podané29. 6. 202627. 6. 202527. 6. 202426. 6. 202330. 6. 202229. 6. 20212. 11. 202028. 6. 201929. 6. 201810. 11. 201727. 6. 201622. 5. 201511. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
64. z 1 431 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
42 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022493253
platiteľ od 20. 12. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Drotárska cesta 68, 811 02 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 11. 2007
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 48973/B
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
71110 Architektonické činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
a:rch rudohradsky chaban, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • grafické spracovanie predlôh pomocou výpočtovej techniky so súhlasom autora,od 2007
  • konzultačná a poradenská činnosť v oblasti stavebníctva v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • inžinierska činnosť v stavebníctve, okrem vybraných činností vo výstavbe,od 2007
  • zariaďovanie interiérov z vopred vyhotovených dielov,od 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Architektonické činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 15 tis. € · posledná 20. 12. 2023

Posledné zmluvy

  • Nitrianska organizácia cestovného ruchuLicenčná zmluva 5 tis. €20. 12. 2023
  • Nitrianska organizácia cestovného ruchuZmluva o dielo a licenčná zmluva 10 tis. €20. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202564. z 1 431
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (architektonické činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 8. 2017Presun sídlaDrotárska cesta 68 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Horská 9/A Bratislava
  3. 10. 9. 2015Zmena obchodného menaRudohradský s. r. o.predtým a:rch rudohradsky chaban, s.r.o.
  4. 10. 9. 2015Nový spoločníkIng. Marek Rudohradský, podiel 100 %
  5. 30. 7. 2015Nový člen vedeniaMartina Rudohradská, konateľ
  6. 24. 9. 2011Presun sídlaHorská 9/A Bratislavapredtým Tupého 12417/23A Bratislava
  7. 20. 12. 2007Registrácia za platiteľa DPHSK2022493253
  8. 15. 11. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia architektonické činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43774016

Rudohradský s. r. o. – tržby 712 tis. € – IČO 43774016