SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43780229

Manatt s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Detva · od 2007
IČO
43780229
DIČ
2022472221
Sídlo
A. Hlinku 903/4, 962 12 Detva
firmy v okolí

KonateľMarian Marcinek

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Manatt s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Detva, v registri od 30. 10. 2007. Vo vedení firmy: Marian Marcinek. V roku 2025 mala firma tržby 477 tis. € (+6,4 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať38. z 192 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
477 tis. €
Za rok
+6 %
Od 2015
+50 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2015—2016+35 %2017+20 %2018−14 %2019+4 %2020−29 %2021−8 %2022+38 %2023−1 %2024+11 %2025+6 %
  • Priemerný rast ročne
    +4,1 %
  • Najlepší rok
    2022, +38 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,7 %
    +0,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,7 %
    +0,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,0 %
    +0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    36,6 %
    +7,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby476 927 €448 199 €404 567 €409 965 €298 010 €325 447 €460 241 €443 665 €515 432 €428 011 €317 844 €——
Výsledok hospodárenia3 121 €2 560 €9 656 €−1 113 €32 866 €−15 499 €7 397 €3 026 €5 315 €2 959 €3 815 €3 456 €1 081 €
Aktíva spolu297 611 €262 385 €284 334 €312 805 €254 604 €212 814 €218 404 €203 277 €266 807 €244 376 €213 946 €186 988 €125 087 €
Vlastné imanie188 609 €185 487 €182 927 €173 272 €174 385 €141 519 €157 018 €149 621 €146 595 €141 280 €138 322 €134 507 €51 051 €
Podané12. 3. 202627. 3. 202528. 2. 202424. 3. 20238. 4. 20221. 3. 20219. 3. 202016. 3. 201925. 3. 201814. 3. 20173. 3. 20167. 3. 201520. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
38. z 192 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022472221
platiteľ od 6. 11. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
A. Hlinku 903/4, 962 12 Detva
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 10. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 13829/S
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47710 Maloobchod s odevmi v špecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Detva.

Prepojené firmy

6 firiem cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 6 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • upratovacie práceod 2007
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním upratovacích prácod 2007
  • prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • reklamná a propagačná činnosťod 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod s odevmi v špecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 21. 4. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47710), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202538. z 192
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (maloobchod s odevmi v špecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

7 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 12. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 12. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 4. 2022Nový spoločníkMarián Marcinek, podiel 100 %
  3. 30. 10. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod s odevmi v špecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43780229

Manatt s.r.o. – tržby 477 tis. € – IČO 43780229