SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43810047

WildRiverMUSIC, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2007

predtým PM Mobile, s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
43810047
DIČ
2022479261
Sídlo
Žižkova 21A, 811 02 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľIng. Peter Riava

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

WildRiverMUSIC, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 1. 11. 2007. Vo vedení firmy: Peter Riava. V roku 2025 mala firma tržby 818 tis. € (+12,5 %) a zisk 71 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať292. z 5 144 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
818 tis. €
Za rok
+12 %
Od 2013
+757 %
0500 tis.1 mil.2013—2014−29 %2015+100 %2016−52 %2017−29 %2018+87 %2019+26 %2020−25 %2021+26 %2022+109 %2023−27 %2024×4,72025+12 %
  • Priemerný rast ročne
    +19,6 %
  • Najlepší rok
    2024, ×4,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    8,7 %
    +4,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    17,7 %
    +9,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    13,7 %
    +7,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    22,6 %
    −1,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby817 510 €726 703 €154 458 €212 916 €101 704 €80 546 €108 083 €85 971 €45 968 €64 871 €136 091 €68 050 €95 403 €
Výsledok hospodárenia71 035 €28 937 €16 181 €49 572 €15 685 €17 629 €44 144 €28 361 €20 574 €9 530 €21 327 €−1 220 €18 906 €
Aktíva spolu519 395 €485 132 €373 525 €390 611 €285 212 €272 841 €312 151 €260 010 €196 467 €181 488 €178 194 €165 365 €174 599 €
Vlastné imanie401 780 €368 586 €345 901 €329 720 €280 147 €264 462 €246 833 €202 690 €174 329 €153 754 €144 224 €122 896 €124 116 €
Podané24. 3. 202614. 3. 202516. 3. 202428. 3. 20237. 3. 202219. 2. 202127. 2. 20207. 3. 201922. 2. 20185. 2. 201718. 2. 20163. 3. 20151. 2. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
292. z 5 144 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022479261
platiteľ od 1. 12. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Žižkova 21A, 811 02 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 11. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 69796/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
73110 Reklamné agentúry
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
PRM s.r.o. · PM Mobile, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • prenájom hnuteľných vecíod 2007
  • konzultačná a poradenská činnosť v oblasti obchodu a služiebod 2007
  • sprostredkovateľská činnosťod 2007
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2007
  • reklamná a propagačná činnosťod 2007
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2007
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)od 2007
  • služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reklamné agentúry — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
56 zmlúv
spolu 369 tis. € · posledná 15. 7. 2026

Posledné zmluvy

  • Mestské kultúrne strediskoZmluva o zabezpečení vystúpenia výkonného umelca 7 tis. €15. 7. 2026
  • Obec SoľZmluva o zabezpečení vystúpenia výkonného umelca9 tis. €8. 6. 2026
  • Mestské kultúrne centrum Spišská Nová VesZmluva o zabezpečení vystúpenia výkonného umelca – Peter Bič Project 8 tis. €25. 5. 2026
  • Obec BánovZmluva o zabezpečení vystúpenia výkonného umelca9 tis. €14. 5. 2026
  • Obec RovinkaZmluva o zabezpečení vystúpenia výkonného umelca - Peter Bič Project č. 23/PBP/20269 tis. €5. 5. 2026
  • Oblastná organizácia cestovného ruchu "Región Považie"Zmluva o zabezpečení vystúpenia výkonného umelca - Peter Bič Projekt9 tis. €26. 4. 2026
  • Obec MokranceZmluva o zabezpečení vystúpenia výkonného umelca - Peter Bič Project č. 22/PBP/20268 tis. €22. 4. 2026
  • Púchovská kultúra, s. r. o.Zmluva o zabezpečení vystúpenia výkonného umelca - Peter Bič Project č. 12 PBP/20269 tis. €4. 3. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025292. z 5 144
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reklamné agentúry).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 24. 3. 2026 · 10 záznamov

  1. 24. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 12. 2023Zmena obchodného menaWildRiverMUSIC, s.r.o.predtým PRM s.r.o.
  3. 8. 12. 2023Presun sídlaŽižkova 21A Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Twin City Tower, Mlynské nivy 10 Bratislava - mestská časť Ružinov
  4. 12. 2. 2022Presun sídlaTwin City Tower, Mlynské nivy 10 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Hriňovská 9 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
  5. 12. 2. 2022Nový spoločníkIng. Peter Riava, podiel 100 %
  6. 28. 4. 2020Zmena obchodného menaPRM s.r.o.predtým PM Mobile, s.r.o.
  7. 28. 4. 2020Presun sídlaHriňovská 9 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Žižkova 7801/13 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
  8. 7. 2. 2018Presun sídlaŽižkova 7801/13 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Bazová 30/2504 Stupava
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reklamné agentúry s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43810047

WildRiverMUSIC, s.r.o. – tržby 818 tis. € – IČO 43810047