SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43810845

KE-GROUP, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Šaľa · od 2007

predtým DAKTARI VIVA spol. s r.o.

IČO
43810845
DIČ
2022492747
Sídlo
Diakovská cesta 9, 927 01 Šaľa
firmy v okolí

KonateľLadislav Kelecsényi

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KE-GROUP, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Šaľa, v registri od 4. 12. 2007. Vo vedení firmy: Ladislav Kelecsényi. V roku 2025 mala firma tržby 123 tis. € (−88,3 %) a zisk 58 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať108. z 327 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
123 tis. €
Za rok
−88 %
Od 2015
−63 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2015—2016−68 %2017+252 %2018−45 %2019−73 %2020×8,92021−7 %2022−90 %2023+5 %2024×21,92025−88 %
  • Priemerný rast ročne
    −9,3 %
  • Najlepší rok
    2024, ×21,9

Ukazovatele 2025

  • Marža
    47,0 %
    +37,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    19,5 %
    −23,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,1 %
    −4,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    58,4 %
    −13,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby123 090 €1 055 979 €48 158 €45 655 €458 145 €493 691 €55 688 €206 486 €372 524 €105 781 €328 451 €——
Výsledok hospodárenia57 862 €101 770 €17 409 €26 135 €142 077 €131 564 €31 612 €1 823 €−112 €−11 328 €7 009 €−1 075 €—
Aktíva spolu711 343 €834 324 €292 408 €148 260 €169 275 €436 056 €206 496 €191 524 €191 959 €182 461 €204 770 €40 805 €5 809 €
Vlastné imanie295 973 €238 110 €136 341 €143 434 €149 557 €165 302 €33 739 €2 127 €304 €416 €11 743 €4 734 €5 809 €
Podané23. 6. 202625. 2. 202518. 4. 20246. 2. 20237. 6. 202230. 6. 202119. 6. 202025. 6. 201928. 6. 201826. 6. 201728. 6. 201627. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
108. z 327 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
16 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022492747
platiteľ od 16. 4. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2022
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Diakovská cesta 9, 927 01 Šaľa
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 12. 2007
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 35437/T
Základné imanie
6 800 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
81290 Ostatné čistiace činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
DAKTARI VIVA spol. s r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Šaľa.

Prepojené firmy

Vlastní 2 firmy, ďalších 2 cez osoby

Firmy prepojené cez osoby

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností · 5 ukončených činností

  • prenájom nehnuteľností vrátane poskytovania základných služieb a doplnkových činnostíod 2007
  • prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • prieskum trhu, marketingová činnosťod 2007
  • organizovanie kultúrnych, vzdelávacích a spoločenských podujatí kurzov, školení, seminárovod 2007
  • čistiace a upratovacie službyod 2007
  • vydávanie periodických a neperiodických publikáciíod 2007
  • reklamná a propagačná činnosťod 2007
  • sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnostiod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné čistiace činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 17. 5. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 81290), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025108. z 327
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné čistiace činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 23. 6. 2026 · 16 záznamov

  1. 23. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 8. 2025Presun sídlaDiakovská cesta 9 Šaľapredtým Vinohradnícka 188/72 Šaľa
  3. 28. 6. 2022Nový spoločníkIng. Richard Kelecsényi, podiel 50 %
  4. 28. 6. 2022Nový spoločníkLadislav Kelecsényi, podiel 50 %
  5. 5. 1. 2022Výmaz konečného užívateľa výhodAnnamária Kelecsényiová
  6. 5. 1. 2022Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Richard Kelecsényi
  7. 5. 1. 2022Výmaz konečného užívateľa výhodLadislav Kelecsényi
  8. 26. 11. 2021Presun sídlaVinohradnícka 188/72 Šaľapredtým Štúrova 42 Šaľa
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné čistiace činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43810845

KE-GROUP, s.r.o. – tržby 123 tis. € – IČO 43810845