SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43819508

PROCESS SLOVAKIA, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2007
IČO
43819508
DIČ
2022486389
Sídlo
Hraničná 18, 821 05 Bratislava
firmy v okolí

KonateľBenoit Redais

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PROCESS SLOVAKIA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 22. 11. 2007. Vo vedení firmy: Benoit Redais. V roku 2025 mala firma tržby 994 tis. € (−24,5 %) a zisk 47 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať81. z 253 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
994 tis. €
Za rok
−24 %
Od 2013
+25 %
01 mil.2 mil.3 mil.2013—2014+53 %2015−30 %2016−28 %2017−2 %2018+52 %2019+62 %2020+5 %2021+26 %2022+24 %2023+1 %2024−46 %2025−24 %
  • Priemerný rast ročne
    +1,9 %
  • Najlepší rok
    2019, +62 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,8 %
    −6,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    13,9 %
    −2,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,0 %
    −7,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    56,6 %
    +38,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby994 353 €1 316 345 €2 434 787 €2 409 325 €1 940 001 €1 545 404 €1 468 400 €907 302 €598 689 €611 357 €846 925 €1 213 022 €795 315 €
Výsledok hospodárenia47 377 €148 169 €243 189 €187 960 €33 288 €100 085 €113 605 €75 315 €7 883 €59 023 €106 572 €210 920 €133 657 €
Aktíva spolu788 060 €1 088 659 €1 111 609 €1 173 044 €648 622 €657 210 €632 866 €707 661 €406 433 €397 543 €823 156 €762 014 €532 256 €
Vlastné imanie341 711 €894 334 €746 165 €502 976 €315 016 €281 728 €181 643 €368 038 €292 723 €284 840 €725 817 €619 245 €408 325 €
Podané30. 3. 202625. 3. 202520. 3. 202430. 3. 202317. 3. 202217. 3. 202112. 3. 202025. 3. 201929. 3. 201828. 3. 201718. 5. 201617. 3. 201517. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
81. z 253 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022486389
platiteľ od 15. 12. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hraničná 18, 821 05 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 11. 2007
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 49088/B
Základné imanie
6 000 €
Hlavná činnosť
22290 Výroba ostatných plastových výrobkov
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • prenájom priemyselného a spotrebného tovaru, strojov a zariadení v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • administratívne práce,od 2007
  • výroba výrobkov z plastov,od 2007
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby, služieb a obchodu v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,od 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných plastových výrobkov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 22290), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202581. z 253
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných plastových výrobkov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

52 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 52.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 5. 2012Presun sídlaHraničná 18 Bratislavapredtým Šulekova 2 Bratislava
  3. 22. 11. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných plastových výrobkov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43819508

PROCESS SLOVAKIA, s.r.o. – tržby 994 tis. € – IČO 43819508