SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43819966

LPK Group s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Pečovská Nová Ves · od 2007

predtým Roda E.M.B. International s.r.o.

IČO
43819966
DIČ
2022488105
Sídlo
Za Majerom 753/25, 082 56 Pečovská Nová Ves
firmy v okolí

KonateľPeter Kolcun+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LPK Group s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Pečovská Nová Ves, v registri od 23. 11. 2007. Vo vedení firmy: Peter Kolcun a Ľubomír Polomský. V roku 2025 mala firma tržby 256 tis. € (+93,4 %) a zisk 38 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1245. z 3 440 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
256 tis. €
Za rok
+93 %
Od 2013
+146 %
0200 tis.400 tis.2013—2014−1 %2015−62 %2016−73 %2017−82 %2018×4,22019−55 %2020−13 %2021−68 %2022×125,22023+172 %2024−60 %2025+93 %
  • Priemerný rast ročne
    +7,8 %
  • Najlepší rok
    2022, ×125,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    14,8 %
    +2,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    22,7 %
    +10,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    19,4 %
    +9,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    14,3 %
    −10,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby255 608 €132 163 €333 673 €122 676 €980 €3 040 €3 480 €7 722 €1 850 €10 569 €39 403 €102 945 €104 024 €
Výsledok hospodárenia37 766 €16 279 €104 839 €60 835 €−1 001 €1 006 €−733 €1 268 €−5 765 €−1 282 €13 088 €−3 346 €16 983 €
Aktíva spolu194 528 €170 750 €189 946 €72 429 €20 435 €21 535 €20 987 €21 692 €21 272 €26 013 €27 936 €51 383 €25 019 €
Vlastné imanie166 702 €128 936 €161 044 €56 205 €−4 635 €−3 634 €−4 640 €−3 907 €−5 176 €589 €1 871 €−11 217 €−7 871 €
Podané11. 2. 202611. 2. 202531. 1. 202428. 2. 202329. 3. 202222. 3. 202130. 3. 202027. 3. 201915. 3. 201821. 3. 201730. 3. 201624. 6. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1245. z 3 440 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022488105
platiteľ od 10. 12. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Za Majerom 753/25, 082 56 Pečovská Nová Ves
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 11. 2007
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 46101/P
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Roda E.M.B. International s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Pečovská Nová Ves.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností,od 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsau voľnej živnosti,od 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • projektovanie proti požiarnych zariadení,od 2007
  • výroba a montáž protislnečných konštrukcií a systémov denného presvetlenia v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • výroba a montáž vetracích zariadení a ventilátorov v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • výroba a montáž požiarno-technických zariadení a systémov požiarneho odvetrania v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251245. z 3 440
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 11. 2. 2026 · 10 záznamov

  1. 11. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 9. 2022Presun sídlaZa Majerom 753/25 Pečovská Nová Vespredtým Na Hrebienku 1 Bratislava
  3. 26. 7. 2022Zmena obchodného menaLPK Group s.r.o.predtým Roda E.M.B. International s.r.o.
  4. 26. 7. 2022Nový spoločníkĽubomír Polomský, podiel 50 %
  5. 26. 7. 2022Nový spoločníkPeter Kolcun, podiel 50 %
  6. 18. 6. 2022Nový člen vedeniaPeter Kolcun, konateľ
  7. 18. 6. 2022Nový člen vedeniaĽubomír Polomský, konateľ
  8. 29. 12. 2009Presun sídlaNa Hrebienku 1 Bratislavapredtým Gercenova 2B Bratislava
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43819966

LPK Group s.r.o. – tržby 256 tis. € – IČO 43819966