SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43823602

ŠPORT MIX, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Ružomberok · od 2008
IČO
43823602
DIČ
2022487148
Sídlo
Panská 5242, 034 01 Ružomberok
firmy v okolí

KonateľJán Mudička+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ŠPORT MIX, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ružomberok, v registri od 1. 1. 2008. Vo vedení firmy: Ján Mudička a Milan Javorka. V roku 2025 mala firma tržby 683 tis. € (+3,4 %) a zisk 28 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať287. z 1 682 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
683 tis. €
Za rok
+3 %
Od 2014
+94 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2014—2015+9 %2016+19 %2017+6 %2018+7 %2019+10 %2020+16 %2021+1 %2022−9 %2023+8 %2024+1 %2025+3 %
  • Priemerný rast ročne
    +6,2 %
  • Najlepší rok
    2016, +19 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,0 %
    +1,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,2 %
    +2,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,0 %
    +1,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    35,3 %
    −8,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby683 176 €660 792 €653 849 €607 469 €668 110 €661 395 €571 984 €518 201 €483 844 €456 823 €383 306 €351 444 €—
Výsledok hospodárenia27 593 €17 165 €64 375 €60 609 €103 772 €130 773 €78 925 €56 818 €28 989 €51 042 €24 131 €46 691 €8 248 €
Aktíva spolu688 860 €743 456 €705 239 €639 190 €597 961 €515 368 €624 667 €559 225 €476 881 €457 103 €462 618 €320 628 €302 159 €
Vlastné imanie446 006 €418 412 €401 247 €336 873 €276 261 €330 870 €364 832 €285 905 €229 086 €200 098 €195 237 €171 105 €134 414 €
Podané28. 4. 20265. 2. 202520. 2. 202431. 3. 202331. 1. 20228. 2. 202125. 2. 202013. 3. 20198. 2. 20183. 2. 201717. 2. 201626. 2. 201527. 2. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
287. z 1 682 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
8 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022487148
platiteľ od 1. 1. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Panská 5242, 034 01 Ružomberok
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 1. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 19798/L
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47789 Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Ružomberok.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • prevádzkovanie kultúrnych a zábavných zariadení a organizovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných podujatíod 2008
  • prenájom nehnuteľnostíod 2008
  • oprava, údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a jemnej mechanikyod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 4 tis. € · posledná 26. 10. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47789), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025287. z 1 682
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 4. 2026 · 4 záznamy

  1. 28. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 12. 2009Nový spoločníkJán Mudička, podiel 50 %
  3. 8. 12. 2009Nový spoločníkMilan Javorka, podiel 50 %
  4. 1. 1. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43823602

ŠPORT MIX, s.r.o. – tržby 683 tis. € – IČO 43823602