SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43829911

FAMIMED s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Svit · od 2007

predtým MUDr. Juraj Lörincz, s.r.o.

IČO
43829911
DIČ
2022517288
Sídlo
Štúrova 101, 059 21 Svit
firmy v okolí

KonateľMUDr. Mária Frančáková+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

FAMIMED s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Svit, v registri od 18. 12. 2007. Vo vedení firmy: Mária Frančáková a Peter Frančák. V roku 2025 mala firma tržby 198 tis. € (+5,5 %) a zisk 17 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať85. z 205 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
198 tis. €
Za rok
+6 %
Od 2013
+203 %
0100 tis.200 tis.2013—2015+2 %2016+20 %2017+2 %2018+14 %2019+17 %2020+18 %2021+26 %2022+1 %2023+7 %2024+9 %2025+6 %
  • Priemerný rast ročne
    +9,7 %
  • Najlepší rok
    2021, +26 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    8,3 %
    −2,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    21,5 %
    −3,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    9,6 %
    −2,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    55,5 %
    +4,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152013
Tržby198 047 €187 721 €172 866 €162 140 €160 611 €127 911 €108 855 €93 299 €82 097 €80 420 €66 759 €65 300 €
Výsledok hospodárenia16 520 €19 518 €29 092 €15 520 €23 480 €6 437 €2 422 €3 914 €902 €4 508 €2 518 €10 588 €
Aktíva spolu172 912 €160 884 €111 149 €89 168 €90 228 €58 354 €64 030 €44 388 €51 601 €37 459 €39 616 €39 853 €
Vlastné imanie77 010 €79 491 €88 973 €59 881 €44 362 €22 232 €15 589 €15 162 €11 058 €16 709 €14 347 €25 233 €
Podané27. 3. 202619. 2. 202515. 3. 202418. 2. 20232. 6. 202227. 6. 202128. 6. 202028. 3. 201927. 3. 201829. 3. 201730. 3. 201627. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
85. z 205 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
0 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2022517288
platiteľ od 15. 9. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Štúrova 101, 059 21 Svit
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 12. 2007
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 19476/P
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
8621 Činnosti všeobecnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
MUDr. Juraj Lörincz, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Svit.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • prevádzkovanie telovýchovných zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciuod 2007
  • maloobchod v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • veľkoobchod v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • organizovanie kurzov, školení a seminárov, konferencií, športových, kultúrnych, spoločenských podujatí a prednášokod 2007
  • reklamná, propagačná a inzertná činnosťod 2007
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - ambulancie všeobecnej ambulantnej zdravotnej starostlivosti v odbore všeobecné lekárstvood 2008
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 2022
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2022
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti všeobecnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
59 zmlúv
posledná 31. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2026
  • Nemocnica Poprad, a.s.Zmluva o poskytovaní pevnej ambulantnej pohotovostnej služby pre dospelých pre pevný bod Poprad v spádovom území okresu Poprad - MUDr. Mária Frančáková—28. 11. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—7. 10. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 4. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 1. 2025
  • Nemocnica Poprad, a.s.Dodatok č. 1 k Zmluve o poskytovaní ambulantnej pohotovostnej služby pre dospelých č. 09/2024—1. 10. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 9. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 8621), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202585. z 205
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti všeobecnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

31 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 31.

História zmien

Posledná zmena 15. 9. 2026 · 7 záznamov

  1. 15. 9. 2026Registrácia za platiteľa DPHSK2022517288
  2. 19. 5. 2026Nový spoločníkMUDr. Mária Frančáková, podiel 50 %
  3. 19. 5. 2026Nový spoločníkMUDr. Peter Frančák, podiel 50 %
  4. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  5. 1. 3. 2014Nový člen vedeniaMUDr. Mária Frančáková, konateľ
  6. 1. 3. 2014Nový člen vedeniaMUDr. Peter Frančák, konateľ
  7. 18. 12. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti všeobecnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43829911

FAMIMED s.r.o. – tržby 198 tis. € – IČO 43829911