SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43829988

SISTEMA s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2007
IČO
43829988
DIČ
2022491999
Sídlo
Michalská 7, 811 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. František Éder

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SISTEMA s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 15. 11. 2007. Vo vedení firmy: František Éder. V roku 2025 mala firma tržby 121 tis. € (−8,1 %) a stratu 33 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2792. z 8 267 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
121 tis. €
Za rok
−8 %
Od 2013
+237 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014+6 %2015−13 %2016−18 %2017+140 %2018+13 %2019−3 %2020+95 %2021−38 %2022+193 %2023−74 %2024+101 %2025−8 %
  • Najlepší rok
    2022, +193 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -27,0 %
    −7,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -6,9 %
    +0,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    103,1 %
    +8,2 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby121 408 €132 105 €65 754 €251 944 €86 046 €139 434 €71 473 €74 059 €65 617 €27 300 €33 271 €38 200 €36 000 €
Výsledok hospodárenia−32 735 €−25 481 €−44 456 €32 124 €16 891 €−46 049 €−17 021 €13 713 €17 615 €9 654 €7 303 €21 829 €13 366 €
Aktíva spolu474 682 €351 962 €377 438 €303 964 €223 534 €320 689 €384 009 €421 623 €220 595 €77 680 €65 180 €62 265 €37 327 €
Vlastné imanie−14 672 €18 063 €43 544 €87 999 €55 875 €38 984 €85 033 €102 054 €88 341 €70 727 €61 073 €53 770 €31 941 €
Podané25. 2. 202611. 2. 20257. 3. 202427. 3. 202320. 3. 202227. 3. 20215. 3. 202019. 3. 201919. 2. 20183. 3. 20174. 3. 20168. 3. 201521. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2792. z 8 267 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022491999
platiteľ od 10. 1. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Michalská 7, 811 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 11. 2007
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 52144/B
Základné imanie
10 000 €
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

Vlastní 1 firmu, ďalších 5 cez osoby

Firmy, kde je spoločníkom alebo zakladateľom

Firmy prepojené cez osoby

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • marketingod 2007
  • poskytovanie úverov z vlastných zdrojov nebankovým spôsobomod 2007
  • reklamné činnostiod 2007
  • čistiace a upratovacie práceod 2007
  • prevádzkovanie autoumyvárneod 2007
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2007
  • finančný leasing a operatívny leasingod 2007
  • prieskum trhuod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252792. z 8 267
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

37 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 37.

História zmien

Posledná zmena 25. 2. 2026 · 7 záznamov

  1. 25. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 11. 2018Nový člen vedeniaIng. František Éder, konateľ
  3. 28. 10. 2014Nový spoločníkDANUBE HOLDING s. r. o., podiel 90 %
  4. 28. 10. 2014Nový spoločníkMARCOPOLO INVESTMENT, s.r.o., podiel 10 %
  5. 10. 1. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2022491999
  6. 11. 4. 2008Presun sídlaMichalská 7 Bratislavapredtým 201 Dubovany
  7. 15. 11. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43829988

SISTEMA s. r. o. – tržby 121 tis. € – IČO 43829988