SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43849563

RL Development, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2007
IČO
43849563
DIČ
2022491251
Sídlo
Južná Trieda 97, 040 01 Košice
firmy v okolí

KonateľIvan Haverla+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RL Development, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice, v registri od 29. 11. 2007. Vo vedení firmy: Ivan Haverla a Roman Sopko. V roku 2025 mala firma tržby 5 tis. € (−71,7 %) a stratu 31 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať7512. z 8 266 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
5 tis. €
Za rok
−72 %
Od 2024
−72 %
010 tis.20 tis.2024—2025−72 %
  • Najlepší rok
    2025, −72 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    -2,2 %
    −0,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,6 %
    −0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    72,6 %
    +1,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201520142013
Tržby5 040 €17 803 €——————————
Výsledok hospodárenia−30 511 €−24 500 €−38 737 €−84 €−339 €−145 €−85 €−84 €−1 044 €−21 070 €266 050 €−418 €
Aktíva spolu5 110 492 €4 983 682 €1 820 514 €6 132 €6 216 €6 555 €5 487 €5 572 €6 616 €334 269 €834 359 €1 021 217 €
Vlastné imanie1 402 384 €1 432 895 €1 457 395 €6 132 €6 216 €6 555 €5 487 €5 572 €5 656 €7 244 €270 314 €4 264 €
Podané27. 5. 202630. 4. 202531. 3. 202413. 2. 202317. 3. 202227. 2. 20217. 6. 20201. 4. 201928. 3. 20188. 3. 201625. 6. 201520. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
7512. z 8 266 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022491251
platiteľ od 1. 10. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Južná Trieda 97, 040 01 Košice
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 11. 2007
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 20785/V
Základné imanie
1 496 700 €
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služiebod 2007
  • inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvood 2007
  • faktoring a forfaitingod 2007
  • sprostredkovanie obchodu, dopravy a výroby v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • správa bytového a nebytového fonduod 2007
  • lešenárske práce, montáž a demontáž lešeniaod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 13 tis. € · posledná 23. 7. 2025

Posledné zmluvy

  • Mesto KošiceNájomná zmluva - prenájom 22 pozemkov vo výmere spolu 322 m2 v k.ú. Skladná13 tis. €23. 7. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20257512. z 8 266
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 27. 5. 2026 · 9 záznamov

  1. 27. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 3. 6. 2025Nový spoločníkIng. Roman Sopko, podiel 99,5 %
  3. 3. 6. 2025Nový spoločníkIvan Haverla, podiel 0,5 %
  4. 7. 9. 2023Nový člen vedeniaIng. Roman Sopko, konateľ
  5. 14. 12. 2016Presun sídlaJužná Trieda 97 Košicepredtým Vihorlatská 80 Košice
  6. 15. 11. 2016Nový člen vedeniaIvan Haverla, konateľ
  7. 20. 12. 2012Presun sídlaVihorlatská 80 Košicepredtým Trieda KVP 1/C Košice
  8. 1. 10. 2008Registrácia za platiteľa DPHSK2022491251
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43849563

RL Development, s.r.o. – tržby 5 tis. € – IČO 43849563