SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43850332

REMEKO, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2007
IČO
43850332
DIČ
2022513086
Sídlo
Alvinczyho 24, 040 01 Košice
firmy v okolí

KonateľJakub Halás

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

REMEKO, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice, v registri od 13. 12. 2007. Vo vedení firmy: Jakub Halás. V roku 2021 mala firma tržby 403 tis. € (+352,1 %) a zisk 7 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2021
403 tis. €
Za rok
×4,5
Od 2015
+643 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2015—2016+105 %2017−12 %2018+6 %2019+38 %2020−38 %2021×4,5
  • Priemerný rast ročne
    +39,7 %
  • Najlepší rok
    2021, ×4,5

Ukazovatele 2021

  • Marža
    0,0 %
    −2,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    0,0 %
    −10,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    98,8 %
    +98,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202120202019201820172016201520142013
Tržby403 237 €89 192 €144 962 €104 774 €98 412 €111 367 €54 257 €——
Výsledok hospodárenia7 €1 927 €1 358 €1 157 €1 809 €1 718 €3 872 €−503 €—
Aktíva spolu408 237 €17 979 €17 472 €15 832 €16 171 €19 647 €46 567 €6 620 €6 640 €
Vlastné imanie5 007 €17 979 €16 052 €14 693 €13 536 €11 727 €10 009 €6 137 €6 640 €
Podané30. 6. 202230. 6. 20212. 11. 20201. 7. 20192. 7. 201819. 4. 201730. 6. 201630. 6. 201521. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Alvinczyho 24, 040 01 Košice
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 12. 2007
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 36408/V
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
42990 Výstavba ostatných inžinierskych stavieb i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby a služieb v energetikeod 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2007
  • poradenská a konzultačná činnosť v oblasti energetikyod 2007
  • výroba a montáž technologických zariadeníod 2007
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2007
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2015
  • čistiace a upratovacie službyod 2015
  • prevádzkovanie výdajne stravyod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba ostatných inžinierskych stavieb i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 42990), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2022 · 6 záznamov

  1. 30. 6. 2022Podaná účtovná závierkaza rok 2021
  2. 31. 7. 2020Presun sídlaAlvinczyho 24 Košicepredtým Hlavná 37 Družstevná pri Hornáde
  3. 31. 7. 2020Nový spoločníkJakub Halás, podiel 100 %
  4. 8. 7. 2020Nový člen vedeniaJakub Halás, konateľ
  5. 2. 10. 2014Presun sídlaHlavná 37 Družstevná pri Hornádepredtým Budovateľská 50 Prešov
  6. 13. 12. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba ostatných inžinierskych stavieb i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43850332

REMEKO, s. r. o. – tržby 403 tis. € – IČO 43850332