SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43853102

009 Group, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2007

predtým G&P s. r. o.

IČO
43853102
DIČ
2022493891
Sídlo
Popradská 8A, 821 06 Bratislava
firmy v okolí

KonateľGennadiy Meľničenko+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

009 Group, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 6. 12. 2007. Vo vedení firmy: Gennadiy Meľničenko, Ievgen Melnichenko a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 913 tis. € (−20,9 %) a zisk 152 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať531. z 11 432 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
913 tis. €
Za rok
−21 %
Od 2014
+611 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2014—2015−63 %2016−42 %2017−49 %2018−87 %2019×29,72021−22 %2022+174 %2023+90 %2024×5,12025−21 %
  • Priemerný rast ročne
    +19,5 %
  • Najlepší rok
    2019, ×29,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    16,6 %
    +5,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    47,9 %
    −27,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,8 %
    −5,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    92,0 %
    +4,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby912 941 €1 153 700 €225 806 €119 000 €43 500 €—56 000 €1 888 €14 000 €27 685 €47 398 €128 338 €
Výsledok hospodárenia151 822 €123 895 €18 625 €1 102 €946 €−860 €36 692 €−613 €−22 656 €−3 933 €−5 906 €−73 447 €
Aktíva spolu3 985 087 €1 352 003 €530 151 €369 197 €17 428 €17 266 €15 108 €14 983 €12 898 €21 503 €54 026 €69 831 €
Vlastné imanie317 029 €165 207 €41 312 €14 261 €13 158 €12 212 €13 072 €12 380 €−17 007 €5 649 €9 581 €15 487 €
Podané26. 8. 202618. 4. 20259. 5. 202420. 11. 202320. 11. 202320. 11. 202320. 11. 202320. 11. 20231. 7. 201830. 6. 201724. 6. 201630. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
531. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
40 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022493891
platiteľ od 17. 12. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Popradská 8A, 821 06 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 12. 2007
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 49350/B
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
G&P s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností

  • nákup a predaj motorových vozidiel,od 2007
  • prenájom motorových vozidiel,od 2007
  • umývanie motorových vozidiel - autoumyváreň,od 2007
  • poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom,od 2007
  • prieskum trhu,od 2007
  • obstarávanie služieb spojených so správou a prevádzkou nehnuteľností,od 2007
  • nákup, prenájom a predaj strojov, prístrojov, dopravných prostriedkov a mechanizmov bez obsluhujúceho personálu,od 2007
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátaneprípojného vozidla,od 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025531. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 8. 2026 · 9 záznamov

  1. 26. 8. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 8. 2024Nový člen vedeniaRostyslav Shvarts, konateľ
  3. 6. 4. 2024Nový spoločníkGennadiy Meľničenko, podiel 50 %
  4. 6. 4. 2024Nový spoločníkIevgen Melnichenko, podiel 50 %
  5. 6. 12. 2022Zmena obchodného mena009 Group, s.r.o.predtým G&P s. r. o.
  6. 2. 12. 2022Nový člen vedeniaIevgen Melnichenko, konateľ
  7. 7. 12. 2012Presun sídlaPopradská 8A Bratislavapredtým Beňadická 3091/3 Bratislava
  8. 21. 11. 2012Nový člen vedeniaGennadiy Meľničenko, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43853102

009 Group, s.r.o. – tržby 913 tis. € – IČO 43853102