SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43857434

SENSIM, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2007
IČO
43857434
DIČ
2022501008
Sídlo
Hollého 372/33, 010 01 Žilina
firmy v okolí

KonateľIng. Katarína Drugdová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SENSIM, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 5. 12. 2007. Vo vedení firmy: Katarína Drugdová. V roku 2025 mala firma tržby 10 tis. € a stratu 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1373. z 1 596 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
10 tis. €
Za rok
+0 %
Od 2014
−70 %
020 tis.40 tis.2014—2015−31 %2016−8 %2017+7 %2018−34 %2019+35 %2020+15 %2021−54 %2022−48 %2023+100 %2024−11 %2025+0 %
  • Najlepší rok
    2023, +100 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -0,8 %
    −0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    135,6 %
    +0,7 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby9 600 €9 600 €10 800 €5 400 €10 404 €22 400 €19 400 €14 368 €21 692 €20 185 €21 955 €32 010 €—
Výsledok hospodárenia−2 791 €−2 159 €−1 593 €−5 593 €−40 002 €−26 030 €−35 946 €−41 928 €−36 337 €−24 216 €−20 940 €−14 150 €−17 766 €
Aktíva spolu361 847 €361 047 €368 294 €424 946 €407 415 €455 759 €489 431 €523 898 €598 915 €632 297 €826 347 €797 391 €813 667 €
Vlastné imanie−128 640 €−125 848 €−123 689 €−121 924 €−116 658 €−76 655 €−50 625 €−14 678 €27 250 €63 586 €87 802 €108 742 €122 892 €
Podané28. 6. 202627. 6. 202529. 6. 202430. 6. 202330. 3. 202216. 3. 202120. 3. 202023. 3. 201915. 3. 201827. 3. 201730. 3. 201622. 3. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1373. z 1 596 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2022501008
platiteľ od 1. 3. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hollého 372/33, 010 01 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 12. 2007
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 19849/L
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
74900 Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • management a marketingod 2007
  • administratívne práce, vyplňovanie formulárovod 2007
  • činnosť ekonomických a organizačných poradcovod 2007
  • vypracovanie programov hospodárskeho a sociálneho rozvoja obcí, miest a samosprávnych krajovod 2007
  • vydavateľská činnosťod 2007
  • organizovanie výstavod 2007
  • reklamná a propagačná činnosťod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 74900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251373. z 1 596
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 28. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 28. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 2. 2024Zrušená registrácia DPH
  3. 18. 4. 2009Nový spoločníkIng. Katarína Drugdová, podiel 100 %
  4. 1. 3. 2008Registrácia za platiteľa DPHSK2022501008
  5. 5. 12. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43857434

SENSIM, s. r. o. – tržby 10 tis. € – IČO 43857434