SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43859330

IN - DIA s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Lučenec · od 2007
IČO
43859330
DIČ
2022491020
Sídlo
Adyho 34, 984 01 Lučenec
firmy v okolí

KonateľMUDr. Lívia Tomášová

Kontakty na firmutelefón ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

IN - DIA s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lučenec, v registri od 29. 11. 2007. Vo vedení firmy: Lívia Tomášová. V roku 2025 mala firma tržby 822 tis. € (+18,7 %) a zisk 91 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať106. z 2 515 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
822 tis. €
Za rok
+19 %
Od 2013
+366 %
0500 tis.1 mil.2013—2014+111 %2015−25 %2016+16 %2017+6 %2018+2 %2019−14 %2020−25 %2021+11 %2022+40 %2023+17 %2024+68 %2025+19 %
  • Priemerný rast ročne
    +13,7 %
  • Najlepší rok
    2014, +111 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    11,1 %
    −9,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    30,3 %
    −19,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    9,8 %
    −5,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    67,7 %
    −0,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby822 202 €692 389 €413 079 €351 880 €250 710 €225 505 €302 092 €351 111 €344 888 €324 987 €279 669 €372 624 €176 607 €
Výsledok hospodárenia90 879 €138 988 €134 738 €133 685 €78 767 €45 753 €115 197 €130 473 €106 164 €123 378 €91 173 €203 235 €79 292 €
Aktíva spolu928 262 €894 702 €553 457 €468 763 €253 950 €270 739 €239 367 €364 538 €371 227 €442 279 €465 655 €439 133 €131 302 €
Vlastné imanie299 804 €281 029 €275 726 €186 220 €86 070 €53 056 €122 500 €243 940 €236 823 €130 681 €98 476 €210 538 €86 595 €
Podané28. 4. 202627. 3. 202527. 3. 202426. 5. 202329. 3. 202227. 3. 202119. 3. 202025. 3. 201926. 3. 201827. 6. 201723. 3. 201612. 6. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
106. z 2 515 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
43 tis. €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
4 telefóny firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Adyho 34, 984 01 Lučenec
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 11. 2007
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 13938/S
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86220 Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Lučenec.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • automatizované spracovanie údajovod 2007
  • ekonomické, účtovné a organizačné poradenstvood 2007
  • vedenie účtovníctvaod 2007
  • reklamná a propagačná a inzertná činnosťod 2007
  • sprostredkovateľská činnosťod 2007
  • veľkoobchodná a maloobchodná činnosťod 2007
  • vedeckovýskumná činnosťod 2007
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia, druh: ambulancie, odborné zameranie: vnútorné lekárstvo, diabetológia a poruchy látkovej premeny a výživyod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
39 zmlúv
spolu 6 tis. € · posledná 24. 8. 2026

Posledné zmluvy

  • Gymnázium Jozefa Gregora TajovskéhoDarovacia zmluva č 3/2026—24. 8. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 4. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 9. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 9. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—19. 4. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—4. 4. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025106. z 2 515
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti špeciálnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 4. 2026 · 3 záznamy

  1. 28. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 9. 2022Nový spoločníkMUDr. Lívia Tomášová, podiel 100 %
  3. 29. 11. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti špeciálnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43859330

IN - DIA s.r.o. – tržby 822 tis. € – IČO 43859330