SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43859372

DEMO TRANS, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2007
IČO
43859372
DIČ
2022493330
Sídlo
Jakubská 8, 831 06 Bratislava
firmy v okolí

KonateľDaniel Medo+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DEMO TRANS, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 6. 12. 2007. Vo vedení firmy: Daniel Medo a Vladimír Masaryk. V roku 2025 mala firma tržby 184 tis. € (+30,6 %) a zisk 12 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2046. z 5 403 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
184 tis. €
Za rok
+31 %
Od 2013
+637 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2013—2014×23,42015+10 %2016+5 %2017−25 %2018+0 %2019−33 %2020−13 %2021−7 %2022+2 %2023−26 %2024−32 %2025+31 %
  • Najlepší rok
    2014, ×23,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,5 %
    +3,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    5,3 %
    +3,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    100,6 %
    −5,7 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby184 268 €141 070 €206 101 €279 061 €272 359 €294 027 €339 062 €506 815 €504 539 €674 295 €645 146 €585 391 €25 000 €
Výsledok hospodárenia12 037 €4 653 €−9 020 €−38 057 €9 696 €−14 072 €−86 673 €−34 302 €−8 986 €−36 120 €34 691 €−16 111 €−41 546 €
Aktíva spolu226 403 €212 071 €220 796 €232 062 €231 396 €233 677 €302 082 €337 434 €402 890 €423 732 €363 128 €339 904 €410 729 €
Vlastné imanie−1 330 €−13 367 €−18 020 €−8 999 €29 058 €19 361 €33 465 €−28 862 €5 441 €14 427 €50 547 €15 856 €10 421 €
Podané30. 6. 202630. 6. 202530. 6. 202430. 6. 202329. 6. 202230. 6. 20211. 11. 202028. 6. 20192. 7. 201826. 6. 201729. 6. 201629. 6. 201529. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2046. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022493330
platiteľ od 17. 12. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jakubská 8, 831 06 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 12. 2007
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 49358/B
Základné imanie
11 286 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • vnútroštátna nákladná cestná doprava,od 2007
  • nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5t,od 2007
  • prenájom hnuteľného majetku v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ a za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom,od 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 17. 4. 2026

Posledné zmluvy

  • Mesto HolíčDodatok č. 2 k Zmluve č. 86/2017—17. 4. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252046. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 1. 2010Nový spoločníkVladimír Masaryk, podiel 50 %
  3. 29. 1. 2010Nový spoločníkDaniel Medo, podiel 50 %
  4. 6. 12. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43859372

DEMO TRANS, s. r. o. – tržby 184 tis. € – IČO 43859372