SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43875211

PJ Wood, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Hriňová · od 2007
IČO
43875211
DIČ
2022505529
Sídlo
Krivec 2513, 962 05 Hriňová
firmy v okolí

KonateľPeter Malček

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PJ Wood, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Hriňová, v registri od 14. 12. 2007. Vo vedení firmy: Peter Malček. V roku 2025 mala firma tržby 230 tis. € (−1,4 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať237. z 569 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
230 tis. €
Za rok
−1 %
Od 2014
+105 %
0200 tis.400 tis.2014—2015+55 %2016−10 %2017+33 %2018−28 %2019+58 %2020+3 %2021+9 %2022+25 %2023−35 %2024+9 %2025−1 %
  • Priemerný rast ročne
    +6,8 %
  • Najlepší rok
    2019, +58 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,2 %
    +0,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,2 %
    +4,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,7 %
    −0,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    92,8 %
    +6,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby229 887 €233 177 €214 475 €330 528 €264 095 €242 105 €234 926 €148 414 €207 429 €155 395 €173 354 €111 882 €
Výsledok hospodárenia2 830 €1 380 €1 431 €785 €1 719 €1 405 €541 €2 312 €2 541 €1 640 €2 790 €3 092 €
Aktíva spolu388 067 €180 958 €150 448 €144 995 €123 227 €51 968 €49 655 €33 413 €60 837 €30 740 €42 423 €9 379 €
Vlastné imanie27 796 €24 965 €23 585 €22 153 €21 368 €19 650 €18 244 €17 702 €15 390 €12 848 €11 208 €8 419 €
Podané23. 4. 20262. 4. 20258. 4. 20244. 3. 20232. 5. 202216. 4. 202128. 2. 20202. 5. 201912. 3. 20189. 3. 20173. 3. 201614. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
237. z 569 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022505529
platiteľ od 1. 2. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Krivec 2513, 962 05 Hriňová
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 12. 2007
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 14025/S
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
1500 Zmiešané hospodárstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Hriňová.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • poľnohospodárstvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania a ďalšieho predajaod 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • piliarska výroba, porez dreva, hobľovanie, impregnovanie drevaod 2007
  • vysádzanie a čistenie lesných porastovod 2007
  • poskytovanie služieb lesnými a poľnohospodárskymi strojmi, mechanizmami a náradímod 2007
  • pilčícke práce a približovanie drevaod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zmiešané hospodárstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
29 zmlúv
spolu 4,3 mil. € · posledná 2. 10. 2026

Posledné zmluvy

  • LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Organizačná zložka OZ PoľanaKúpna zmluva č. 402/18/IV/2026/ED492 €2. 10. 2026
  • LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Organizačná zložka OZ PoľanaKúpna zmluva č. 302/18/III/2026/ED492 €8. 7. 2026
  • LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Organizačná zložka OZ PoľanaKúpna zmluva č. 202/18/II/2026/ED492 €27. 4. 2026
  • LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Organizačná zložka OZ PoľanaKúpna zmluva č. 102/18/I/2026/ED492 €23. 2. 2026
  • Pôdohospodárska platobná agentúraZmluva o zriadení záložného práva k hnuteľným veciam č. 3829/25—25. 8. 2025
  • LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Organizačná zložka OZ PoľanaKúpna zmluva č. 202/18/II/2025/ED-351500 €7. 4. 2025
  • Pôdohospodárska platobná agentúraZmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. 086BB70002390 tis. €13. 2. 2025
  • Pôdohospodárska platobná agentúraZmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. 086BB70002390 tis. €13. 2. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 1500), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025237. z 569
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zmiešané hospodárstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 23. 4. 2026 · 9 záznamov

  1. 23. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 26. 8. 2022Nový spoločníkPeter Malček, podiel 100 %
  3. 19. 1. 2021Zápis konečného užívateľa výhodPeter Malček
  4. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodPeter Malček
  5. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodPeter Malček
  6. 30. 4. 2014Presun sídlaKrivec 2513 Hriňovápredtým Krivec 217 Hriňová
  7. 5. 8. 2009Presun sídlaKrivec 217 Hriňovápredtým Krivec I. 217 Hriňová
  8. 1. 2. 2008Registrácia za platiteľa DPHSK2022505529
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zmiešané hospodárstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43875211

PJ Wood, spol. s r.o. – tržby 230 tis. € – IČO 43875211