SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43886175

ŠM AUTOSERVIS s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Stropkov · od 2008
IČO
43886175
DIČ
2022508851
Sídlo
Hviezdoslavova 1311/27, 091 01 Stropkov
firmy v okolí

KonateľMartin Šeršeň

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ŠM AUTOSERVIS s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stropkov, v registri od 1. 1. 2008. Vo vedení firmy: Martin Šeršeň. V roku 2025 mala firma tržby 383 tis. € (+1,6 %) a zisk 61 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať503. z 3 012 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
383 tis. €
Za rok
+2 %
Od 2014
+49 %
0200 tis.400 tis.2014—2015+10 %2016−1 %2017−3 %2018−7 %2019+13 %2020−8 %2021−0 %2022−2 %2023+18 %2024+24 %2025+2 %
  • Priemerný rast ročne
    +3,7 %
  • Najlepší rok
    2024, +24 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    15,9 %
    −0,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    17,1 %
    −4,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    16,0 %
    +2,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    6,7 %
    −31,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby383 203 €377 244 €303 100 €256 397 €261 044 €261 968 €286 226 €253 067 €271 221 €280 582 €283 994 €257 081 €—
Výsledok hospodárenia60 876 €62 192 €21 061 €11 538 €19 526 €29 966 €26 897 €12 980 €22 545 €23 737 €21 994 €8 376 €4 662 €
Aktíva spolu380 793 €462 512 €405 885 €381 286 €373 679 €353 661 €332 465 €306 412 €297 695 €287 282 €242 848 €226 986 €226 589 €
Vlastné imanie355 378 €287 210 €225 018 €203 957 €192 419 €172 616 €142 650 €115 753 €102 773 €80 228 €56 491 €34 497 €26 121 €
Podané26. 6. 202623. 6. 202526. 3. 202430. 3. 202329. 6. 202210. 6. 20215. 6. 202020. 3. 201921. 3. 201825. 3. 201723. 3. 201628. 3. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
503. z 3 012 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
18 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022508851
platiteľ od 14. 1. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hviezdoslavova 1311/27, 091 01 Stropkov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 1. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 19504/P
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Stropkov.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • autoumyvárka, čistenie a upratovanie interiéru autaod 2008
  • opravy karosériíod 2008
  • prenájom a požičiavanie automobilovod 2008
  • finančný leasingod 2008
  • skladovanie a uskladňovanieod 2008
  • neverejná osobná cestná motorová doprava vykonávaná vozidlami do 9 (deväť) miest vrátane vodičaod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
5 zmlúv
posledná 13. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025503. z 3 012
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 10. 2022Nový spoločníkMartin Šeršeň, podiel 100 %
  3. 1. 1. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43886175

ŠM AUTOSERVIS s.r.o. – tržby 383 tis. € – IČO 43886175