SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43895212

AT Contract, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · od 2008
IČO
43895212
DIČ
2022514021
Sídlo
Beskydská 10, 974 01 Banská Bystrica
firmy v okolí

KonateľAndrej Tibor

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AT Contract, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, v registri od 1. 1. 2008. Vo vedení firmy: Andrej Tibor. V roku 2025 mala firma tržby 351 tis. € (−36,8 %) a zisk 10 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať487. z 1 682 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
351 tis. €
Za rok
−37 %
Od 2015
−3 %
0500 tis.1 mil.2015—2016−74 %2017+25 %2018+125 %2019+20 %2020+74 %2021+29 %2022−35 %2023+86 %2024−35 %2025−37 %
  • Priemerný rast ročne
    −0,3 %
  • Najlepší rok
    2018, +125 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,8 %
    +0,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    5,4 %
    −0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,2 %
    −0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    77,6 %
    −0,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby350 912 €554 902 €859 267 €461 427 €711 863 €552 903 €318 396 €264 317 €117 367 €93 533 €363 151 €——
Výsledok hospodárenia9 843 €10 616 €12 581 €14 188 €16 101 €12 603 €1 482 €2 322 €2 718 €4 942 €21 100 €3 057 €−27 768 €
Aktíva spolu808 431 €797 688 €832 250 €933 231 €595 364 €654 627 €850 237 €750 606 €589 893 €261 104 €178 964 €298 933 €209 700 €
Vlastné imanie180 816 €170 975 €160 482 €167 638 €163 000 €173 999 €162 290 €162 276 €159 954 €160 458 €162 759 €146 726 €−35 573 €
Podané7. 3. 202616. 3. 202514. 2. 20249. 3. 20233. 3. 202213. 3. 20216. 3. 202028. 2. 201920. 3. 201823. 11. 201728. 3. 201617. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
487. z 1 682 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022514021
platiteľ od 16. 1. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Beskydská 10, 974 01 Banská Bystrica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 1. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 14104/S
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47789 Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Bystrica.

Predmet činnosti

22 zapísaných činností

  • reklamná a propagačná činnosťod 2008
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia a predaj na priamu konzumáciuod 2008
  • ubytovacie služby bez prevádzkovania pohostinskej činnostiod 2008
  • upratovacie službyod 2008
  • betonárske práceod 2008
  • maliarske a natieračské práceod 2008
  • prípravné práce k realizácii staviebod 2008
  • príprava územia pre uskutočňovanie staviebod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47789), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025487. z 1 682
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 7. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 7. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 3. 3. 2010Nový spoločníkAndrej Tibor, podiel 100 %
  3. 1. 1. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43895212

AT Contract, s.r.o. – tržby 351 tis. € – IČO 43895212