SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43904378

J- TRAFFIC s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Lučenec · od 2007
IČO
43904378
DIČ
2022508433
Sídlo
Rúbanisko I. 11, 984 03 Lučenec
firmy v okolí

KonateľJaroslav Kaločai

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

J- TRAFFIC s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lučenec, v registri od 22. 12. 2007. Vo vedení firmy: Jaroslav Kaločai. V roku 2025 mala firma tržby 228 tis. € (−3,8 %) a stratu 10 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1014. z 4 717 v odvetví
2/4

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
228 tis. €
Za rok
−4 %
Od 2013
+361 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014+10 %2015+63 %2016−4 %2017+137 %2018+10 %2019−5 %2020+1 %2021+3 %2022+21 %2023−14 %2024+4 %2025−4 %
  • Najlepší rok
    2017, +137 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -4,3 %
    +17,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby227 723 €236 668 €226 790 €263 244 €218 110 €211 165 €209 898 €221 001 €201 455 €84 991 €88 592 €54 446 €49 415 €
Výsledok hospodárenia−9 853 €−52 277 €−10 466 €−28 099 €−24 999 €−18 973 €−16 133 €−36 163 €2 043 €−7 627 €170 €661 €−1 847 €
Aktíva spolu5 002 €86 867 €90 128 €11 001 €8 979 €8 058 €17 508 €14 349 €31 236 €15 084 €13 829 €16 987 €1 232 €
Vlastné imanie−62 130 €−52 277 €−10 466 €−82 738 €−54 639 €−29 640 €−10 667 €−41 535 €−5 371 €−7 414 €212 €39 €−621 €
Podané27. 6. 202630. 6. 20251. 7. 202415. 3. 202325. 2. 202212. 3. 20219. 3. 202022. 3. 20196. 6. 201812. 6. 201723. 6. 201623. 2. 201518. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1014. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022508433
platiteľ od 7. 11. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Rúbanisko I. 11, 984 03 Lučenec
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 12. 2007
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 14082/S
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Lučenec.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • reklamná činnosťod 2007
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2007
  • organizačné a ekonomické poradenstvood 2007
  • sprostredkovanie obchodu, služieb, výroby a poddodávokod 2007
  • maloobchodná a veľkoobchodná činnosťod 2007
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2012
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 2024
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2024
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251014. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 27. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 27. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 2. 2010Nový spoločníkJaroslav Kaločai, podiel 100 %
  3. 7. 11. 2008Registrácia za platiteľa DPHSK2022508433
  4. 22. 12. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43904378

J- TRAFFIC s.r.o. – tržby 228 tis. € – IČO 43904378