SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43905404

SPE-TRA, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2008
IČO
43905404
DIČ
2022515803
Sídlo
Záhradnícka 29, 811 07 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľJiří Vašek

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SPE-TRA, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 8. 1. 2008. Vo vedení firmy: Jiří Vašek. V roku 2025 mala firma stratu 340 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
−340 €
Za rok
strata
−5 tis.05 tis.10 tis.2013—2014−19 %2015+118 %2016+28 %2017−23 %2018+31 %2019−4 %2020−4 %2021−92 %2022strata2023—2024strata2025strata
  • Stratové roky
    3 z 13
  • Najlepší rok
    2015, +118 %
  • Najslabší rok
    2022, strata 5 tis. €

Ukazovatele 2025

  • ROE
    -0,3 %
    −0,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,3 %
    −0,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    0,5 %
    +0,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby———25 462 €62 880 €108 295 €135 465 €101 845 €83 536 €116 468 €106 341 €—106 575 €
Výsledok hospodárenia−340 €−340 €0 €−5 000 €589 €7 674 €7 961 €8 261 €6 317 €8 243 €6 450 €2 959 €3 638 €
Aktíva spolu115 647 €115 987 €115 641 €115 641 €131 447 €142 561 €150 458 €132 954 €116 465 €116 688 €113 846 €97 000 €99 710 €
Vlastné imanie115 111 €115 451 €115 339 €115 339 €120 340 €119 751 €112 077 €104 116 €95 854 €89 537 €81 294 €74 844 €71 645 €
Podané19. 6. 202618. 6. 202527. 6. 202422. 6. 20235. 3. 20225. 6. 202130. 7. 202026. 2. 201910. 3. 201818. 2. 201720. 2. 201618. 6. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022515803
platiteľ od 23. 1. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Záhradnícka 29, 811 07 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 1. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 49928/B
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2008
  • zabezpečovanie služieb potrebných na prevádzku objektov, zariadení a budov,od 2008
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2008
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,od 2008
  • administratívne práce v rozsahu voľnej živnosti,od 2008
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2008
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2008
  • nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 t,od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

30 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 30.

História zmien

Posledná zmena 19. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 19. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 7. 2023Presun sídlaZáhradnícka 29 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Miletičova 1 Bratislava - mestská časť Ružinov
  3. 29. 12. 2022Presun sídlaMiletičova 1 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Kukučínova 163/46 Malacky
  4. 29. 12. 2022Nový spoločníkJiří Vašek, podiel 85 %
  5. 29. 12. 2022Nový spoločníkArdagos s. r. o., podiel 15 %
  6. 1. 12. 2022Nový člen vedeniaJiří Vašek, konateľ
  7. 26. 1. 2018Presun sídlaKukučínova 163/46 Malackypredtým Vajanského 2 Malacky
  8. 8. 1. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43905404

SPE-TRA, s. r. o. – strata 340 € – IČO 43905404