SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43910033

IGMAR spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Humenné · od 2008
IČO
43910033
DIČ
2022519587
Sídlo
Staré kasárne 1406/6, 066 01 Humenné
firmy v okolí

KonateľIng. Mária Kačurová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

IGMAR spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Humenné, v registri od 4. 1. 2008. Vo vedení firmy: Mária Kačurová a Igor Šepeľa. V roku 2025 mala firma tržby 121 tis. € (−7,7 %) a zisk 16 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať393. z 1 431 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
121 tis. €
Za rok
−8 %
Od 2014
+146 %
0100 tis.200 tis.2014—2015+8 %2016−4 %2017+13 %2018−0 %2019+3 %2020+3 %2021+19 %2022+43 %2023+50 %2024−17 %2025−8 %
  • Najlepší rok
    2023, +50 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    12,9 %
    −3,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    4,9 %
    −0,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,7 %
    −0,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    4,2 %
    −0,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby120 933 €130 961 €156 966 €104 960 €73 184 €61 468 €59 655 €57 865 €57 912 €51 150 €53 125 €49 078 €—
Výsledok hospodárenia15 579 €21 937 €3 556 €15 425 €15 340 €6 677 €9 751 €9 293 €7 929 €3 935 €8 676 €8 656 €8 443 €
Aktíva spolu331 579 €427 083 €400 875 €397 668 €379 037 €403 709 €417 789 €407 992 €400 678 €407 472 €364 032 €368 112 €355 164 €
Vlastné imanie317 716 €406 777 €384 841 €381 285 €365 860 €391 520 €407 843 €398 093 €388 799 €380 871 €48 156 €39 480 €30 824 €
Podané10. 2. 202612. 2. 202522. 2. 202417. 2. 202328. 2. 202218. 3. 202123. 3. 202026. 3. 201919. 3. 20188. 2. 201712. 2. 201615. 3. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
393. z 1 431 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022519587
platiteľ od 23. 1. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Staré kasárne 1406/6, 066 01 Humenné
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 1. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 19546/P
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
71110 Architektonické činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Humenné.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • vykonávanie odborného autorského dohľadu nad uskutočňovaním stavieb podľa projektovej dokumentácie overenej stavebným úradom v územnom konaní alebo v stavebnom konaníod 2008
  • vypracúvanie odborných posudkov a odhadovod 2008
  • poskytovanie technického a ekonomického poradenstva týkajúceho sa technického, technologického a energetického vybavenia staviebod 2008
  • vyhotovovanie podkladov na hodnotenie vplyvu stavby na životné prostredieod 2008
  • spracúvanie príslušnej časti územnoplánovacích podkladov a územnoplánovacej dokumentácieod 2008
  • vypracovanie projektovej dokumentácie týkajúcej sa technického, technologického a energetického vybavenia staviebod 2008
  • maloobchod mimo riadnej predajne v rozsahu voľných živnostíod 2008
  • sprostredkovanie služieb v rozsahu voľných živnostíod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Architektonické činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025393. z 1 431
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (architektonické činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 10. 2. 2026 · 4 záznamy

  1. 10. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 12. 2009Nový spoločníkIng. Mária Kačurová, podiel 50 %
  3. 18. 12. 2009Nový spoločníkIng. Igor Šepeľa, podiel 50 %
  4. 4. 1. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia architektonické činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43910033

IGMAR spol. s r.o. – tržby 121 tis. € – IČO 43910033