SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43911641

NEW TECHNOLOGY, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2008
IČO
43911641
DIČ
2022515308
Sídlo
Panónska cesta 21/3310, 851 04 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľLuca Vendrame

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

NEW TECHNOLOGY, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 11. 1. 2008. Vo vedení firmy: Luca Vendrame. V roku 2025 mala firma tržby 17 tis. € (+6,1 %) a stratu 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1042. z 1 235 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
17 tis. €
Za rok
+6 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015−54 %2016−74 %2017−47 %2018×30,22019+128 %2020−52 %2021−39 %2022+98 %2023+31 %2024−50 %2025+6 %
  • Najlepší rok
    2018, ×30,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -10,4 %
    +33,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -9,7 %
    +25,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -9,1 %
    +24,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    5,9 %
    +1,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby16 647 €15 689 €31 170 €23 750 €12 000 €19 820 €41 359 €18 137 €600 €1 128 €4 269 €9 314 €—
Výsledok hospodárenia−1 724 €−6 887 €4 689 €3 745 €−6 140 €5 613 €19 714 €2 139 €−1 923 €−2 440 €−1 411 €2 039 €−35 544 €
Aktíva spolu18 931 €20 414 €31 362 €34 575 €39 846 €56 531 €24 554 €5 120 €3 836 €6 015 €7 878 €12 210 €8 016 €
Vlastné imanie17 808 €19 532 €26 420 €21 731 €17 987 €24 127 €18 514 €2 800 €661 €584 €1 024 €2 435 €396 €
Podané30. 3. 202624. 3. 202511. 3. 202422. 3. 20239. 6. 20227. 6. 202122. 10. 202026. 6. 201927. 6. 201828. 6. 201725. 6. 201629. 6. 201529. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1042. z 1 235 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022515308
platiteľ od 15. 2. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Panónska cesta 21/3310, 851 04 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 1. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 50011/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
43990 Ostatné špecializované stavebné práce i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) a kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2008
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb rozsahu voľnej živnosti,od 2008
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním aj iných než základných služieb spojených s prenájmom - obstarávateľská činnosť,od 2008
  • čistiace a upratovacie práce,od 2008
  • lešenárske práce - montáž a demontáž lešenia,od 2008
  • montáž sadrokartónových prvkov,od 2008
  • obkladanie stien suchým spôsobom,od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné špecializované stavebné práce i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251042. z 1 235
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné špecializované stavebné práce i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 8 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 5. 2021Presun sídlaPanónska cesta 21/3310 Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým Karpatské námestie 10/A Bratislava - mestská časť Nové Mesto
  3. 29. 5. 2021Nový spoločníkLuca Vendrame, podiel 100 %
  4. 21. 2. 2019Presun sídlaKarpatské námestie 10/A Bratislava - mestská časť Nové Mestopredtým Kutuzovova 3 Bratislava
  5. 25. 2. 2012Presun sídlaKutuzovova 3 Bratislavapredtým Plátenícka 24 Bratislava
  6. 23. 10. 2010Presun sídlaPlátenícka 24 Bratislavapredtým Michalská 7 Bratislava
  7. 15. 2. 2008Registrácia za platiteľa DPHSK2022515308
  8. 11. 1. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné špecializované stavebné práce i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43911641

NEW TECHNOLOGY, s. r. o. – tržby 17 tis. € – IČO 43911641