SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43933424

UNIATEST, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Krásno nad Kysucou · od 2008
IČO
43933424
DIČ
2022521919
Sídlo
Blažkov 1429, 023 02 Krásno nad Kysucou
firmy v okolí

KonateľEmil Raček

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

UNIATEST, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Krásno nad Kysucou, v registri od 17. 1. 2008. Vo vedení firmy: Emil Raček. V roku 2025 mala firma tržby 82 tis. € (+68,1 %) a zisk 16 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať446. z 1 061 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
82 tis. €
Za rok
+68 %
Od 2014
+89 %
0100 tis.200 tis.2014—2015+69 %2016+18 %2017−38 %2018+187 %2019−20 %2020−34 %2021−14 %2022+12 %2023+24 %2024−50 %2025+68 %
  • Najlepší rok
    2018, +187 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    19,0 %
    +33,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    9,3 %
    +13,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    7,6 %
    +11,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    17,7 %
    −0,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby82 253 €48 926 €97 976 €79 218 €70 490 €82 188 €124 769 €156 119 €54 455 €87 138 €73 601 €43 509 €—
Výsledok hospodárenia15 595 €−7 044 €20 995 €18 532 €18 485 €17 082 €−7 217 €55 827 €17 079 €29 573 €−3 366 €−21 168 €4 712 €
Aktíva spolu204 515 €186 098 €188 179 €188 963 €165 164 €152 504 €151 833 €132 983 €71 509 €57 342 €48 519 €24 871 €39 928 €
Vlastné imanie168 352 €152 757 €159 801 €138 806 €120 877 €102 392 €85 310 €92 527 €36 700 €19 621 €−9 953 €−6 587 €14 581 €
Podané22. 6. 202628. 6. 202525. 6. 202428. 6. 202331. 1. 202331. 1. 202324. 2. 20212. 7. 201916. 7. 201831. 5. 201728. 6. 20167. 6. 20162. 6. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
446. z 1 061 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022521919
platiteľ od 1. 2. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Blažkov 1429, 023 02 Krásno nad Kysucou
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 1. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 20054/L
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
71200 Technické testovanie a analýzy
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Krásno nad Kysucou.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • reklamné a marketingové službyod 2008
  • fotografické službyod 2008
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2008
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2008
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2008
  • administratívne službyod 2008
  • sprostredkovateľská činosťod 2008
  • prenájom hnuteľných vecíod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Technické testovanie a analýzy — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 5 tis. € · posledná 15. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025446. z 1 061
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (technické testovanie a analýzy).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 22. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 22. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 1. 2010Nový spoločníkEmil Raček, podiel 100 %
  3. 17. 1. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia technické testovanie a analýzy s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43933424

UNIATEST, s.r.o. – tržby 82 tis. € – IČO 43933424