SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43936563

REKO-PHARM PLUS s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2008
IČO
43936563
DIČ
2022548429
Sídlo
Palárikova 16/1501, 040 01 Košice
firmy v okolí

KonateľMgr. Renáta Kopčová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

REKO-PHARM PLUS s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice, v registri od 28. 2. 2008. Vo vedení firmy: Renáta Kopčová a Patrícia Kopčová. V roku 2025 mala firma tržby 1,5 mil. € (+11,1 %) a zisk 20 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať198. z 3 928 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,5 mil. €
Za rok
+11 %
01 mil.2 mil.2014—2015−34 %2016+16 %2017−38 %2018−87 %2019+233 %2021×195,72022×5,12023+19 %2024+14 %2025+11 %
  • Najlepší rok
    2021, ×195,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,3 %
    −0,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    16,7 %
    −7,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,8 %
    −2,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    71,0 %
    +0,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 508 163 €1 357 735 €1 186 125 €998 497 €195 680 €—1 000 €300 €2 280 €3 700 €3 200 €4 850 €—
Výsledok hospodárenia20 316 €24 696 €37 768 €26 544 €681 €−109 €−14 €160 €1 800 €1 701 €1 396 €−430 €—
Aktíva spolu419 126 €340 533 €309 957 €302 566 €131 013 €11 663 €11 772 €11 829 €12 113 €9 833 €8 132 €6 736 €6 686 €
Vlastné imanie121 669 €101 353 €76 657 €38 889 €12 345 €11 663 €11 772 €11 787 €11 153 €9 353 €7 652 €6 256 €6 686 €
Podané15. 3. 202612. 3. 202518. 3. 202423. 3. 202311. 3. 202230. 3. 202130. 3. 202027. 3. 201928. 3. 201814. 3. 201730. 6. 201626. 3. 201520. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
198. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022548429
platiteľ od 15. 8. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Palárikova 16/1501, 040 01 Košice
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 2. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 21342/V
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živnostíod 2008
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živnostíod 2008
  • reklamná a propagačná činnosťod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2008
  • Faktoring a forfaitingod 2017
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2017
  • Administratívne službyod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
6 zmlúv
posledná 1. 12. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—1. 12. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 11. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—28. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025198. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 15. 3. 2026 · 9 záznamov

  1. 15. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 31. 12. 2022Zápis konečného užívateľa výhodMgr. Renáta Kopčová
  3. 31. 12. 2022Zápis konečného užívateľa výhodPatrícia Kopčová
  4. 15. 8. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2022548429
  5. 19. 1. 2021Nový spoločníkPatrícia Kopčová, podiel 50 %
  6. 19. 1. 2021Nový spoločníkRenáta Kopčová, podiel 50 %
  7. 8. 1. 2021Nový člen vedeniaPatrícia Kopčová, konateľ
  8. 31. 3. 2015Presun sídlaPalárikova 16/1501 Košicepredtým Jantárová 12/1510 Košice
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43936563

REKO-PHARM PLUS s.r.o. – tržby 1,5 mil. € – IČO 43936563