SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43937071

ZM salone, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Partizánske · od 2008
IČO
43937071
DIČ
2022555106
Sídlo
Sokolská 177/5, 958 01 Partizánske
firmy v okolí

KonateľZuzana Medeková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ZM salone, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Partizánske, v registri od 20. 2. 2008. Vo vedení firmy: Zuzana Medeková. V roku 2025 mala firma tržby 44 tis. € (+72,2 %) a zisk 741 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať346. z 1 244 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
44 tis. €
Za rok
+72 %
Od 2014
+131 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015−2 %2016+20 %2017+71 %2018+18 %2019+13 %2020−31 %2021−45 %2022+79 %2023−20 %2024−6 %2025+72 %
  • Najlepší rok
    2022, +79 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,7 %
    −6,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    2,7 %
    −9,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    75,7 %
    +9,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby43 504 €25 258 €26 879 €33 674 €18 835 €34 466 €50 114 €44 429 €37 588 €21 983 €18 362 €18 811 €—
Výsledok hospodárenia741 €2 105 €−1 601 €4 811 €−15 634 €2 812 €1 653 €674 €−492 €−268 €984 €−1 866 €1 140 €
Aktíva spolu27 296 €17 635 €36 056 €33 791 €38 696 €20 660 €17 572 €19 456 €12 683 €13 074 €13 268 €13 437 €15 619 €
Vlastné imanie6 639 €5 896 €3 363 €4 962 €151 €15 785 €12 973 €11 321 €10 648 €11 140 €11 407 €10 424 €12 413 €
Podané14. 6. 202623. 6. 202528. 2. 202415. 3. 202331. 3. 202224. 6. 202123. 6. 202020. 3. 201926. 3. 201827. 3. 201716. 3. 201625. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
346. z 1 244 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Sokolská 177/5, 958 01 Partizánske
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 2. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 19812/R
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
96020 Kadernícke a kozmetické služby
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Partizánske.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • vizážistika a koloristika bez zásahu do integrity ľudského telaod 2008
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
  • kozmetické službyod 2008
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2022
  • Manikúraod 2022
  • Pedikúraod 2022
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Kadernícke a kozmetické služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
7 zmlúv
spolu 12 tis. € · posledná 3. 5. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 96020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025346. z 1 244
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (kadernícke a kozmetické služby).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 14. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 14. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 1. 2022Nový spoločníkZuzana Medeková, podiel 100 %
  3. 20. 2. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia kadernícke a kozmetické služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43937071

ZM salone, s. r. o. – tržby 44 tis. € – IČO 43937071