SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43939899

IT LEARNING SLOVAKIA, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2008
IČO
43939899
DIČ
2022536450
Sídlo
Kominárska 2,4, 831 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľPeter Hecht+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

IT LEARNING SLOVAKIA, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 24. 1. 2008. Vo vedení firmy: Peter Hecht a Michal Dobšovič. V roku 2025 mala firma tržby 1 mil. € (+19,4 %) a zisk 219 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať48. z 2 741 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1 mil. €
Za rok
+19 %
Od 2013
+342 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2014+16 %2015+40 %2016+26 %2017+8 %2018+21 %2019+7 %2020−27 %2021+10 %2022+30 %2023+72 %2024−28 %2025+19 %
  • Priemerný rast ročne
    +13,2 %
  • Najlepší rok
    2023, +72 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    21,2 %
    +3,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    96,8 %
    +1,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    64,4 %
    +0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    33,5 %
    +0,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 036 825 €868 524 €1 206 442 €701 461 €539 810 €489 997 €671 179 €627 180 €519 471 €479 735 €381 106 €272 967 €234 321 €
Výsledok hospodárenia219 355 €153 431 €302 530 €137 706 €75 116 €60 339 €87 609 €94 100 €50 847 €32 782 €41 320 €14 204 €23 749 €
Aktíva spolu340 671 €241 384 €437 338 €238 136 €137 538 €112 939 €122 785 €161 603 €92 270 €214 239 €171 737 €134 620 €107 016 €
Vlastné imanie226 658 €160 734 €309 833 €145 009 €82 758 €67 642 €94 912 €101 403 €58 150 €181 825 €149 043 €107 722 €93 518 €
Podané30. 3. 202629. 4. 20255. 5. 202423. 1. 20234. 2. 202224. 6. 202127. 3. 202030. 6. 201930. 3. 201830. 6. 201730. 6. 201630. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
48. z 2 741 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022536450
platiteľ od 3. 3. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kominárska 2,4, 831 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 1. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 50157/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
85590 Ostatné vzdelávanie i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,od 2008
  • nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie s výnimkou vozidiel taxislužby,od 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,od 2008
  • administratívne služby,od 2008
  • vydavateľská činnosť,od 2008
  • reklamné a marketingové služby,od 2008
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2008
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné vzdelávanie i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
34 zmlúv
spolu 86 tis. € · posledná 1. 7. 2026
Eurofondy
1 projekt
zazmluvnené 198 tis. € · posledný 4. 5. 2023

Posledné zmluvy

  • Slovenský plynárenský priemysel, a.s.Zmluva 13001425371 tis. €1. 7. 2026
  • Slovenský plynárenský priemysel, a.s.Zmluva 13001425361 tis. €1. 7. 2026
  • Slovenský plynárenský priemysel, a.s.Zmluva 13001425351 tis. €1. 7. 2026
  • Slovenský plynárenský priemysel, a.s.Zmluva 13001414073 tis. €9. 12. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s.Účasť na školení - balík microsoft2 tis. €2. 7. 2025
  • Slovenský plynárenský priemysel, a.s.Zmluva 13001394261 tis. €23. 1. 2025
  • Slovenský plynárenský priemysel, a.s.Zmluva 13001392672 tis. €17. 12. 2024
  • Slovenský plynárenský priemysel, a.s.Zmluva 13001388692 tis. €16. 10. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 85590), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202548. z 2 741
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné vzdelávanie i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

8 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 14 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 2. 2019Zápis konečného užívateľa výhodMichal Dobšovič
  3. 27. 2. 2019Výmaz konečného užívateľa výhodMichal Dobšovič
  4. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodMichal Dobšovič
  5. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodPeter Hecht
  6. 10. 8. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMichal Dobšovič
  7. 10. 8. 2017Zápis konečného užívateľa výhodPeter Hecht
  8. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMichal Dobšovič
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné vzdelávanie i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43939899

IT LEARNING SLOVAKIA, s. r. o. – tržby 1,0 mil. € – IČO 43939899