SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43940862

ABATON s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Poprad · od 2008
IČO
43940862
DIČ
2022532072
Sídlo
1. Mája 4500/30, 058 01 Poprad
firmy v okolí

KonateľSlavomír Habiňák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ABATON s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Poprad, v registri od 1. 2. 2008. Vo vedení firmy: Slavomír Habiňák. V roku 2025 mala firma tržby 179 tis. € (−22,1 %) a stratu 21 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať127. z 666 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
179 tis. €
Za rok
−22 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2013—2014×507,42015+32 %2016−94 %2017−42 %2018−8 %2019+68 %2020+56 %2021+58 %2022+122 %2023+41 %2024−21 %2025−22 %
  • Najlepší rok
    2014, ×507,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -11,9 %
    −16,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -12,0 %
    −16,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -4,6 %
    −6,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    61,3 %
    +9,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby178 954 €229 776 €291 176 €207 102 €93 095 €59 056 €37 821 €22 536 €24 585 €42 156 €749 249 €567 835 €1 119 €
Výsledok hospodárenia−21 277 €11 418 €3 627 €24 000 €−5 097 €2 784 €−12 548 €2 065 €−171 €539 €−73 298 €−38 574 €134 414 €
Aktíva spolu458 939 €522 287 €594 297 €488 809 €514 418 €524 319 €366 209 €296 255 €307 149 €303 973 €336 591 €1 111 894 €1 659 813 €
Vlastné imanie177 464 €248 742 €237 324 €183 697 €179 697 €84 794 €82 010 €94 559 €92 494 €92 664 €92 125 €164 793 €203 366 €
Podané4. 5. 20261. 5. 202519. 6. 202428. 6. 202328. 2. 20228. 3. 202118. 2. 202025. 2. 20193. 5. 201825. 6. 201730. 6. 201629. 3. 201525. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
127. z 666 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022532072
platiteľ od 12. 3. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
1. Mája 4500/30, 058 01 Poprad
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 2. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 19653/P
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
93110 Prevádzka športových zariadení
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Poprad.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2008
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2008
  • prenájom hnuteľných vecíod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2008
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2008
  • reklamné a marketingové službyod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
  • sprostredkovanie nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľnostíod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prevádzka športových zariadení — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 93110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025127. z 666
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prevádzka športových zariadení).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 4. 5. 2026 · 5 záznamov

  1. 4. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 3. 2011Nový spoločníkSlavomír Habiňák, podiel 100 %
  3. 13. 1. 2011Nový člen vedeniaSlavomír Habiňák, konateľ
  4. 12. 3. 2008Registrácia za platiteľa DPHSK2022532072
  5. 1. 2. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prevádzka športových zariadení s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43940862

ABATON s.r.o. – tržby 179 tis. € – IČO 43940862