SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43944485

Sťahovanie BLESK, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Podhorany · od 2008

predtým ZP Consulting, s. r. o.

IČO
43944485
DIČ
2022547307
Sídlo
Mechenice 233, 951 46 Podhorany
firmy v okolí

KonateľMiroslav Burda+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Sťahovanie BLESK, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Podhorany, v registri od 6. 2. 2008. Vo vedení firmy: Miroslav Burda a Matej Burda. V roku 2025 mala firma tržby 58 tis. € (−44,5 %) a stratu 9 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať127. z 278 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
58 tis. €
Za rok
−44 %
Od 2014
+367 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015×5,12016+87 %2017−28 %2018−27 %2019+24 %2020−42 %2021+82 %2022+34 %2023−16 %2024+14 %2025−44 %
  • Najlepší rok
    2015, ×5,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -15,0 %
    −16,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -40,4 %
    −44,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -8,6 %
    −9,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    78,8 %
    +6,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby58 063 €104 614 €91 912 €109 568 €81 504 €44 778 €76 654 €61 923 €84 966 €118 273 €63 359 €12 435 €—
Výsledok hospodárenia−8 706 €1 227 €864 €19 328 €−2 048 €−8 345 €1 052 €−18 941 €4 686 €10 184 €20 864 €−14 875 €−3 237 €
Aktíva spolu101 768 €111 109 €122 566 €116 629 €88 473 €80 615 €81 520 €68 785 €88 722 €62 973 €46 887 €20 812 €32 731 €
Vlastné imanie21 541 €30 248 €29 023 €28 158 €8 829 €10 877 €19 222 €18 170 €37 111 €29 426 €19 242 €−1 625 €13 248 €
Podané4. 2. 202618. 3. 202516. 2. 202424. 2. 202328. 2. 20225. 3. 202121. 3. 202016. 3. 201918. 2. 201821. 3. 201715. 2. 20165. 3. 201529. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
127. z 278 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022547307
platiteľ od 15. 7. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mechenice 233, 951 46 Podhorany
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 2. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 39847/N
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
59110 Výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
ZP Consulting, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Podhorany.

Predmet činnosti

32 zapísaných činností

  • producentská činnosť v oblasti videotvorby v rozsahu voľnej živnosti,od 2008
  • organizovanie kultúrnych a spoločenských podujatí v rozsahu voľných živností,od 2008
  • prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti,od 2008
  • organizovanie školení, seminárov a kultúrnych podujatí v rozsahu voľnej živnosti,od 2008
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,od 2008
  • marketing,od 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľných živností,od 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľných živností,od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 5. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 59110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025127. z 278
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 4. 2. 2026 · 11 záznamov

  1. 4. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 2. 2018Nový člen vedeniaMatej Burda, konateľ
  3. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodMiroslav Burda
  4. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMiroslav Burda
  5. 18. 12. 2015Zmena obchodného menaSťahovanie BLESK, s.r.o.predtým ZP Consulting, s. r. o.
  6. 30. 9. 2015Presun sídlaMechenice 233 Podhoranypredtým Trnavská cesta 154/12 Bratislava
  7. 30. 9. 2015Nový spoločníkMiroslav Burda, podiel 100 %
  8. 22. 9. 2015Nový člen vedeniaMiroslav Burda, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43944485

Sťahovanie BLESK, s.r.o. – tržby 58 tis. € – IČO 43944485