SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43945279

Old Town, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · od 2008
IČO
43945279
DIČ
2022553071
Sídlo
Suchomlynská 3212/11, 080 01 Prešov
firmy v okolí

KonateľRadomil Pavlik

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Old Town, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, v registri od 29. 2. 2008. Vo vedení firmy: Radomil Pavlik. V roku 2025 mala firma tržby 30 tis. € (−84,7 %) a stratu 315 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1002. z 1 275 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
30 tis. €
Za rok
−85 %
0100 tis.200 tis.2013—2014+3 %2015+20 %2016+57 %2017+35 %2018−50 %2019+57 %2020+71 %2021−31 %2022+0 %2023+222 %2024+179 %2025−85 %
  • Najlepší rok
    2023, +222 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -1,0 %
    −24,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -1,5 %
    −208,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,8 %
    −48,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    43,8 %
    −33,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby30 173 €196 761 €70 603 €21 947 €21 884 €31 752 €18 566 €11 800 €23 542 €17 462 €11 090 €9 256 €9 000 €
Výsledok hospodárenia−315 €45 440 €−1 638 €−1 495 €−7 147 €122 €−11 610 €−4 889 €−5 021 €−2 492 €−2 404 €−5 477 €−8 989 €
Aktíva spolu38 436 €95 866 €57 192 €55 675 €63 934 €70 133 €66 315 €65 413 €67 666 €75 264 €73 897 €77 384 €80 841 €
Vlastné imanie21 619 €21 935 €−23 504 €−21 929 €−20 434 €−13 287 €−13 409 €−1 799 €3 090 €−66 889 €−64 397 €−61 994 €−56 516 €
Podané16. 3. 202631. 5. 202528. 3. 20246. 6. 20236. 5. 202211. 4. 202129. 3. 202027. 3. 201919. 3. 201823. 3. 201729. 3. 201611. 3. 201513. 5. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1002. z 1 275 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022553071
platiteľ od 1. 4. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Suchomlynská 3212/11, 080 01 Prešov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 2. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 19785/P
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56300 Služby pohostinstiev
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prešov.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2008
  • vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmienod 2008
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2008
  • sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľnostíod 2008
  • výroba pekárenských a cukrárskych výrobkovod 2008
  • pohostinská činnosťod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby pohostinstiev — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251002. z 1 275
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (služby pohostinstiev).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 16. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 16. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 11. 2023Nový spoločníkRadomil Pavlik, podiel 100 %
  3. 18. 1. 2014Presun sídlaSuchomlynská 3212/11 Prešovpredtým Laca Novomeského 6439/20 Prešov
  4. 1. 4. 2008Registrácia za platiteľa DPHSK2022553071
  5. 29. 2. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby pohostinstiev s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43945279

Old Town, s. r. o. – tržby 30 tis. € – IČO 43945279