SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43959563

HPN stav, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Očová · od 2008
IČO
43959563
DIČ
2022533997
Sídlo
Komenského 705/18, 962 23 Očová
firmy v okolí

KonateľIng. Pavel Halaj

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

HPN stav, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Očová, v registri od 5. 2. 2008. Vo vedení firmy: Pavel Halaj. V roku 2025 mala firma tržby 230 tis. € (+74,6 %) a zisk 535 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať132. z 272 v odvetví
2/4

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
230 tis. €
Za rok
+75 %
0200 tis.400 tis.2013—2014—2015−3 %2016+91 %2017−5 %2018+4 %2019+7 %2020−10 %2021+20 %2022+33 %2023−23 %2024−47 %2025+75 %
  • Najlepší rok
    2016, +91 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,2 %
    +0,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,4 %
    +0,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,1 %
    +0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    65,4 %
    −2,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby230 401 €131 979 €247 767 €321 624 €241 168 €200 389 €221 683 €207 606 €200 584 €212 166 €110 924 €114 742 €0 €
Výsledok hospodárenia535 €131 €16 447 €46 502 €−2 852 €−10 124 €3 309 €3 915 €−3 220 €14 607 €−353 €−10 583 €328 €
Aktíva spolu356 927 €386 388 €261 556 €248 742 €193 047 €171 055 €170 187 €179 011 €138 750 €139 832 €91 201 €98 651 €96 339 €
Vlastné imanie123 642 €123 107 €122 976 €106 529 €60 027 €62 880 €73 003 €69 695 €65 780 €68 999 €54 392 €54 746 €−39 671 €
Podané26. 6. 202616. 6. 202529. 6. 202422. 6. 202329. 6. 202229. 6. 202117. 6. 202021. 6. 201911. 6. 201823. 6. 201711. 6. 201617. 6. 201528. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
132. z 272 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022533997
platiteľ od 1. 3. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Komenského 705/18, 962 23 Očová
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 2. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 14280/S
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
41201 Výstavba obytných budov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Očová.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2008
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2008
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2008
  • prípravné práce k realizácii staviebod 2008
  • tesárstvood 2008
  • stolárstvood 2008
  • reklamná a propagačná činnosťod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných budov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 12 tis. € · posledná 27. 11. 2017

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41201), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025132. z 272
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných budov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 4. 2009Presun sídlaKomenského 705/18 Očovápredtým Sládkovičova 98 Banská Bystrica
  3. 28. 4. 2009Nový spoločníkIng. Pavel Halaj, podiel 100 %
  4. 5. 2. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných budov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43959563

HPN stav, s.r.o. – tržby 230 tis. € – IČO 43959563