SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43964320

BMS Med s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Poprad · od 2008
IČO
43964320
DIČ
2022532578
Sídlo
Námestie Svätého Egídia 3005/114, 058 01 Poprad
firmy v okolí

KonateľMUDr. Marek Šperka+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BMS Med s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Poprad, v registri od 5. 2. 2008. Vo vedení firmy: Marek Šperka a Blanka Šperková. V roku 2025 mala firma tržby 193 tis. € (+13,1 %) a zisk 69 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať126. z 266 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
193 tis. €
Za rok
+13 %
Od 2014
+186 %
0100 tis.200 tis.2014—2015+33 %2016−7 %2017+6 %2018+7 %2019+21 %2020+11 %2021+17 %2022−6 %2023+15 %2024+7 %2025+13 %
  • Priemerný rast ročne
    +10,0 %
  • Najlepší rok
    2015, +33 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    35,9 %
    −5,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    83,4 %
    −0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    57,1 %
    +4,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    31,5 %
    −5,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby193 253 €170 810 €160 001 €139 309 €148 336 €127 094 €114 144 €94 593 €88 215 €83 616 €89 729 €67 549 €—
Výsledok hospodárenia69 463 €70 601 €32 654 €37 406 €45 324 €30 064 €29 052 €16 147 €11 442 €12 320 €20 348 €6 301 €20 405 €
Aktíva spolu121 641 €133 573 €148 234 €230 801 €206 444 €160 460 €194 011 €172 204 €159 101 €154 278 €161 404 €136 417 €144 753 €
Vlastné imanie83 313 €84 451 €46 505 €51 257 €56 908 €40 067 €38 951 €84 294 €79 017 €79 279 €86 289 €71 942 €65 642 €
Podané24. 3. 202626. 3. 202520. 3. 202422. 3. 202310. 3. 202221. 3. 202119. 6. 202025. 3. 201914. 3. 201815. 3. 201711. 3. 201629. 3. 201523. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
126. z 266 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Námestie Svätého Egídia 3005/114, 058 01 Poprad
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 2. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 19664/P
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86909 Ostatná zdravotná starostlivosť i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Poprad.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • dopravná zdravotná službaod 2008
  • činnosť podnikateľských poradcovod 2008
  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2008
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - ambulancie všeobecnej ambulantnej zdravotnej starostlivosti v odbore všeobecné lekárstvood 2009
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - ambulancie v špecializovanom odbore vnútorné lekárstvood 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatná zdravotná starostlivosť i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
56 zmlúv
posledná 31. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2026
  • Nemocnica Poprad, a.s.Zmluva o poskytovaní pevnej ambulantnej pohotovostnej služby pre dospelých - BMS Med s.r.o. —28. 11. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—7. 10. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—1. 10. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 4. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 1. 2025
  • Nemocnica Poprad, a.s.Dodatok č. 1 k Zmluve o poskytovaní ambulantnej pohotovostnej služby pre dospelýchč. 35/2024—1. 10. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86909), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025126. z 266
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatná zdravotná starostlivosť i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 24. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 24. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 2. 2009Nový spoločníkMUDr. Blanka Šperková, podiel 51 %
  3. 14. 2. 2009Nový spoločníkMUDr. Marek Šperka, podiel 49 %
  4. 5. 2. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatná zdravotná starostlivosť i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43964320

BMS Med s.r.o. – tržby 193 tis. € – IČO 43964320