SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43975542

OFIR, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Svätý Jur · od 2008
IČO
43975542
DIČ
2022551410
Sídlo
Bernolákova 15, 900 21 Svätý Jur
firmy v okolí

KonateľIng. Milan Vavrinec

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

OFIR, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Svätý Jur, v registri od 7. 2. 2008. Vo vedení firmy: Milan Vavrinec. V roku 2025 mala firma tržby 59 tis. € (+21,9 %) a zisk 41 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať5865. z 15 643 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
59 tis. €
Za rok
+22 %
Od 2014
+91 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015−25 %2016+77 %2017−30 %2018+7 %2019+120 %2020+33 %2021+10 %2022+28 %2023−49 %2024−25 %2025+22 %
  • Najlepší rok
    2019, +120 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    70,4 %
    +31,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    53,2 %
    +19,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    48,1 %
    +16,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    9,7 %
    +1,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby58 941 €48 367 €64 676 €126 634 €99 189 €90 580 €68 253 €30 972 €28 861 €41 193 €23 294 €30 874 €
Výsledok hospodárenia41 467 €18 595 €14 695 €22 843 €21 949 €35 543 €23 265 €10 265 €6 047 €22 470 €1 627 €367 €
Aktíva spolu86 265 €59 719 €54 989 €65 051 €63 891 €76 357 €76 652 €52 475 €52 439 €50 391 €39 475 €55 659 €
Vlastné imanie77 911 €55 039 €51 139 €59 287 €58 393 €71 988 €69 974 €46 709 €49 419 €43 372 €20 902 €19 275 €
Podané19. 2. 202619. 3. 202514. 3. 202414. 3. 20234. 3. 20225. 3. 202116. 3. 20208. 3. 20198. 3. 20189. 3. 201711. 3. 20164. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
5865. z 15 643 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022551410
platiteľ od 1. 4. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bernolákova 15, 900 21 Svätý Jur
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 2. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 50420/B
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Svätý Jur.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • fotografické služby,od 2008
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2008
  • obstarávanie služieb spojených so správou bytového/nebytového fondu,od 2008
  • správa bytového/nebytového fondu,od 2008
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,od 2008
  • výkon činnosti stavebného dozoru,od 2008
  • výkon činnosti stavbyvedúceho,od 2008
  • vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb,od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
9 zmlúv
spolu 161 tis. € · posledná 11. 9. 2025

Posledné zmluvy

  • Správa telovýchovných a rekreačných zariadení hlavného mesta Slovenskej republiky BratislavyZmluva o poskytovaní služieb č. 176/2025/T50 tis. €11. 9. 2025
  • Stredná zdravotnícka škola, Záhradnícka 44, BratislavaRámcová zmluva o poskytovaní služieb—24. 4. 2025
  • Stredná odborná škola polygrafická, BratislavaRámcová zmluva na poskytovanie služieb—1. 4. 2025
  • Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a. s.Zmluva o poskytovaní služieb " Služby rozpočtára a technického dozoru"65 tis. €18. 7. 2024
  • Stredná zdravotnícka škola, Záhradnícka 44, BratislavaMandátna zmluva—24. 5. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20255865. z 15 643
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 19. 2. 2026 · 4 záznamy

  1. 19. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 26. 11. 2009Nový spoločníkIng. Milan Vavrinec, podiel 100 %
  3. 1. 4. 2008Registrácia za platiteľa DPHSK2022551410
  4. 7. 2. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43975542

OFIR, s.r.o. – tržby 59 tis. € – IČO 43975542