SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43986935

Demion Advertising, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2008

predtým lumina plus, s. r. o.

IČO
43986935
DIČ
2022552785
Sídlo
Palisády 9, 811 03 Bratislava
firmy v okolí

KonateľKarol Rusznyák+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Demion Advertising, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 4. 3. 2008. Vo vedení firmy: Karol Rusznyák a Martin Rusznyák. V roku 2025 mala firma tržby 1,2 mil. € (+7,2 %) a zisk 45 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať187. z 5 144 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,2 mil. €
Za rok
+7 %
Od 2013
+176 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2014+10 %2015−26 %2016+75 %2017−36 %2018+34 %2019+34 %2020+54 %2021−14 %2022+7 %2023+4 %2024+7 %2025+7 %
  • Priemerný rast ročne
    +8,8 %
  • Najlepší rok
    2016, +75 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,8 %
    +0,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    16,2 %
    +4,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    10,8 %
    +3,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    33,5 %
    −6,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 181 994 €1 102 701 €1 032 468 €990 696 €926 445 €1 081 084 €699 896 €520 826 €389 846 €613 290 €350 807 €472 016 €427 623 €
Výsledok hospodárenia44 743 €33 162 €68 316 €80 193 €39 248 €46 570 €20 489 €23 326 €20 598 €33 650 €−18 853 €−315 €−41 423 €
Aktíva spolu413 924 €468 734 €423 353 €343 615 €261 107 €228 888 €191 103 €223 797 €186 849 €128 786 €128 869 €105 467 €252 935 €
Vlastné imanie275 400 €281 656 €250 494 €184 178 €108 986 €69 738 €23 168 €2 679 €−20 647 €−41 245 €−74 895 €−56 042 €−118 727 €
Podané26. 6. 202626. 3. 20252. 4. 202412. 3. 202329. 3. 202229. 3. 20215. 3. 20208. 3. 201914. 3. 201816. 6. 201730. 5. 201626. 3. 201524. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
187. z 5 144 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
15 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022552785
platiteľ od 1. 4. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Palisády 9, 811 03 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 3. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 50919/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
73110 Reklamné agentúry
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
lumina plus, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,od 2008
  • poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom,od 2008
  • poradenská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,od 2008
  • reklamná a propagačná činnosť,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnosti,od 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2008
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2011
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reklamné agentúry — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025187. z 5 144
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reklamné agentúry).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 8. 2024Nový spoločníkKarol Rusznyák, podiel 50 %
  3. 20. 8. 2024Nový spoločníkMartin Rusznyák, podiel 50 %
  4. 3. 7. 2024Nový člen vedeniaMartin Rusznyák, konateľ
  5. 11. 12. 2008Nový člen vedeniaKarol Rusznyák, konateľ
  6. 8. 3. 2008Zmena obchodného menaDemion Advertising, s. r. o.predtým lumina plus, s. r. o.
  7. 8. 3. 2008Presun sídlaPalisády 9 Bratislavapredtým Baníkova 6 Bratislava
  8. 4. 3. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reklamné agentúry s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43986935

Demion Advertising, s. r. o. – tržby 1,2 mil. € – IČO 43986935