SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43988261

STOMAMED, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2008

predtým CP Beta s.r.o.

IČO
43988261
DIČ
2022549485
Sídlo
Panská 14, 811 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMUDr. Zorica Nemcová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

STOMAMED, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 27. 2. 2008. Vo vedení firmy: Zorica Nemcová a akad. mal. Milan Nemec. V roku 2025 mala firma tržby 759 tis. € (−32,7 %) a zisk 93 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať88. z 1 181 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
759 tis. €
Za rok
−33 %
Od 2014
+1153 %
01 mil.2 mil.2014—2015+251 %2016+81 %2017+174 %2018+36 %2019+6 %2020−20 %2021+12 %2022+6 %2023−18 %2024−3 %2025−33 %
  • Priemerný rast ročne
    +25,8 %
  • Najlepší rok
    2015, +251 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    12,2 %
    −17,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    3,6 %
    −10,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,4 %
    −9,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    4,9 %
    −1,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby758 632 €1 127 900 €1 159 931 €1 421 564 €1 343 871 €1 203 608 €1 509 054 €1 430 307 €1 053 905 €384 902 €212 844 €60 554 €—
Výsledok hospodárenia92 848 €338 265 €339 576 €323 175 €285 142 €257 396 €299 942 €345 397 €292 536 €50 957 €56 467 €5 441 €−8 220 €
Aktíva spolu2 723 698 €2 669 783 €2 391 894 €2 149 474 €1 863 201 €1 273 628 €1 037 034 €732 605 €420 840 €122 842 €87 585 €17 640 €690 €
Vlastné imanie2 590 810 €2 497 962 €2 159 697 €1 820 121 €1 496 946 €1 211 805 €954 409 €654 467 €309 070 €72 951 €61 994 €5 527 €86 €
Podané25. 3. 202625. 3. 202518. 3. 202415. 3. 202314. 3. 202226. 3. 202117. 3. 202018. 3. 201923. 3. 201828. 3. 201722. 3. 201625. 3. 201524. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
88. z 1 181 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022549485
platiteľ od 17. 2. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Panská 14, 811 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 2. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 50790/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86230 Zubná lekárska prax
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
CP Beta s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • správa bytového a nebytového fondu v rozsahu voľnej živnosti,od 2008
  • finančný leasing,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2008
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2008
  • poskytovanie zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom zariadení – ambulancia v odbore čeľustná ortopédiaod 2014
  • poskytovanie zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom zariadení – ambulancia v odbore zubné lekárstvood 2014
  • špecializovaná zubno-lekárska služba prvej pomociod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zubná lekárska prax — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
26 zmlúv
posledná 30. 1. 2026

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 1. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—24. 6. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 3. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 6. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—18. 4. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86230), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202588. z 1 181
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zubná lekárska prax).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 25. 3. 2026 · 8 záznamov

  1. 25. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 2. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2022549485
  3. 12. 9. 2014Nový spoločníkMUDr. Zorica Nemcová, podiel 50 %
  4. 12. 9. 2014Nový spoločníkakad. mal. Milan Nemec, podiel 50 %
  5. 5. 9. 2014Nový člen vedeniaakad. mal. Milan Nemec, konateľ
  6. 29. 2. 2012Zmena obchodného menaSTOMAMED, s.r.o.predtým CP Beta s.r.o.
  7. 2. 1. 2012Nový člen vedeniaMUDr. Zorica Nemcová, konateľ
  8. 27. 2. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zubná lekárska prax s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43988261

STOMAMED, s.r.o. – tržby 759 tis. € – IČO 43988261