SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43995675

NextCom, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Zvolen · od 2008
IČO
43995675
DIČ
2022538320
Sídlo
T.G. Masaryka 648/18, 960 01 Zvolen
firmy v okolí

KonateľPeter Hybský+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

NextCom, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zvolen, v registri od 16. 2. 2008. Vo vedení firmy: Peter Hybský a Pavol Čierny. V roku 2025 mala firma tržby 377 tis. € (−3,5 %) a zisk 18 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať128. z 739 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
377 tis. €
Za rok
−3 %
Od 2014
+414 %
0200 tis.400 tis.2014—2015+10 %2016+17 %2017+13 %2018+65 %2019+14 %2020+57 %2021+8 %2022+10 %2023−1 %2024+5 %2025−3 %
  • Priemerný rast ročne
    +16,0 %
  • Najlepší rok
    2018, +65 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,9 %
    −0,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,7 %
    −0,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    9,7 %
    −0,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    10,1 %
    +1,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby377 485 €391 159 €371 156 €374 391 €340 911 €314 290 €200 645 €175 801 €106 786 €94 850 €80 862 €73 433 €—
Výsledok hospodárenia18 487 €20 991 €32 209 €29 889 €54 335 €42 463 €28 137 €32 628 €7 200 €18 034 €−1 446 €−1 742 €11 807 €
Aktíva spolu191 384 €203 850 €184 075 €153 492 €125 958 €120 058 €103 632 €124 470 €59 144 €58 501 €59 318 €52 574 €55 680 €
Vlastné imanie171 997 €185 719 €164 728 €132 520 €102 630 €90 758 €76 432 €80 923 €55 495 €48 295 €29 484 €30 930 €32 672 €
Podané25. 3. 202628. 3. 202526. 3. 202420. 3. 202328. 3. 202222. 3. 202111. 3. 202026. 3. 201912. 3. 201827. 3. 201725. 3. 201629. 3. 201530. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
128. z 739 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022538320
platiteľ od 1. 3. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
T.G. Masaryka 648/18, 960 01 Zvolen
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 2. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 14334/S
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
6210 Počítačové programovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
LEI
097900CAKA0000315419
ACTIVE
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Zvolen.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2008
  • výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batériíod 2008
  • informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 2008
  • vydavateľská činnosťod 2008
  • administratívne službyod 2008
  • oprava údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 2008
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2008
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Počítačové programovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 6210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025128. z 739
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (počítačové programovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 25. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 25. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 1. 2010Nový spoločníkPeter Hybský, podiel 50 %
  3. 6. 1. 2010Nový spoločníkIng. Pavol Čierny, podiel 50 %
  4. 16. 2. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia počítačové programovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43995675

NextCom, s.r.o. – tržby 377 tis. € – IČO 43995675